Úvod > Co chcete dělat? > Penzion U Vinařství v Zaječí

Penzion U Vinařství v Zaječí

Ubytování
Moderní penzion spojený se známým vinařstvím Šabata nabízí nadstandardně vybavené pokoje, programy pro firmy i rodiny s dětmi, wellness relaxaci i stravování v restauraci penzionu.
Moderní a nadčasová architektonická stavba, která zdánlivě nezapadá do krajiny kvelbených moravských sklepů vám poskytne prvotřídní služby s upřímnou pohostinností moravského kraje.

Penzion U Vinařství je součástí komplexu Vinařství Šabata, které nabízí špičková moravská vína vyráběná za použití nejmodernějších postupů v nově postaveném areálu. Najdete zde také prostory pro firmení akce, školení, festivaly, výlety s přáteli, rodinou dovolenou i azyl před starostmi všedního dne.

Součástí penzionu je wellness zóna, která vám poskytne příjemný odpočinek a klid. Tlumené světlo, příjemná hudba a drobné občerstvení s lahví kvalitního vína je tou nejlepší volbou pro příjemně strávený večer ve dvou či s přáteli. Pro hosty penzionu je k dispozici po předchozí dohodě a zahrnuje whirpool pro 5 osob, saunu, sprchy a lehátka.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019
22.2.
Fašang

Fašang

Milovice, Jižní Morava
16.5.
XVII. košt vín

XVII. košt vín

Milovice, Jižní Morava
21.8.
22.8.
Tradiční krojované hody

Tradiční krojované hody

Milovice, Jižní Morava
18.9.
19.9.
Velkopavlovické vinobraní 2020

Velkopavlovické vinobraní 2020

Velké Pavlovice, Jižní Morava