!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna a penzion Vlkov

Půjčovna a penzion Vlkov

Ubytování
Půjčovna široký sortiment sportovního vybavení pro milovníky koupání, cykloturistiky a řady dalších sportů.
Nově postavený penzion U hájovny na klidném místě při okraji vesnice. Prostorné pokoje vybavené moderním nábytkem, samostatné zázemí (koupelna, předsíňka), terasa, zahrada s dětským hřištěm, připojení k internetu.

Užijte si nadstandardní ubytování v unikátní novostavbě venkovské usedlosti. Pokoje s předsíňkou a vlastní koupelnou s WC, v podkroví možnost klimatizace. Naši hosté mohou využívat prostornou společnou místnost s kuchyňským koutem, kachlovou pecí a s posezením uvnitř i venku na terase. K dispozici TV, hi-fi, wi-fi, internet.

Na zahradě penzionu se nachází dětské hřiště, ohniště i prostor pro grilování, malý ovocný sad. A hned za plotem končí vesnice a začíná les. Na dvoře je zabezpečená kolárna, parkování  zdarma.

Nabízíme své prostory i pro porady, školení, oslavy, odpočinek, pořádání různých společenských akcí, svateb, večírků, firemních akcí.

Pro ubytované hosty i pro veřejnost slouží  naše půjčovna sportovního vybavení. Půjčujeme zejména kvalitní treková a horská kola s plným vybavením včetně brašen a přileb. Máme i speciální vybavení pro děti - dětská kola, vozík za kolo, sedačku na kolo, kolečkové brusle či koloběžku. Pro milovníky koupání můžeme nabídnout nafukovací čluny, bazénky a další vybavení k vodě. Nechybí ani vybavení pro míčové a raketové hry. Pro výletníky máme stany, spacáky, GPS, mapy a řadu dalších sportovních potřeb, ze kterých si určitě vyberete.


Celý popis
Naposledy změněno: 12. 9. 2019
19.6.
20.6.
Veselské slavnosti

Veselské slavnosti

Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy
20.6.
21.6.
Mistrovství ČR modelů plachetnic Footy 2020

Mistrovství ČR modelů plachetnic Footy 2020

Soběslav, Jižní Čechy
29.3.
Pomlázkování

Pomlázkování

Lomnice nad Lužnicí, Jižní Čechy
13.6.
Truckshow Lužnice 2020

Truckshow Lužnice 2020

Lužnice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí