Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna a penzion Vlkov
Ubytování

Půjčovna a penzion Vlkov

Půjčovna široký sortiment sportovního vybavení pro milovníky koupání, cykloturistiky a řady dalších sportů.
Nově postavený penzion U hájovny na klidném místě při okraji vesnice. Prostorné pokoje vybavené moderním nábytkem, samostatné zázemí (koupelna, předsíňka), terasa, zahrada s dětským hřištěm, připojení k internetu.

Užijte si nadstandardní ubytování v unikátní novostavbě venkovské usedlosti. Pokoje s předsíňkou a vlastní koupelnou s WC, v podkroví možnost klimatizace. Naši hosté mohou využívat prostornou společnou místnost s kuchyňským koutem, kachlovou pecí a s posezením uvnitř i venku na terase. K dispozici TV, hi-fi, wi-fi, internet.

Na zahradě penzionu se nachází dětské hřiště, ohniště i prostor pro grilování, malý ovocný sad. A hned za plotem končí vesnice a začíná les. Na dvoře je zabezpečená kolárna, parkování  zdarma.

Nabízíme své prostory i pro porady, školení, oslavy, odpočinek, pořádání různých společenských akcí, svateb, večírků, firemních akcí.

Pro ubytované hosty i pro veřejnost slouží  naše půjčovna sportovního vybavení. Půjčujeme zejména kvalitní treková a horská kola s plným vybavením včetně brašen a přileb. Máme i speciální vybavení pro děti – dětská kola, vozík za kolo, sedačku na kolo, kolečkové brusle či koloběžku. Pro milovníky koupání můžeme nabídnout nafukovací čluny, bazénky a další vybavení k vodě. Nechybí ani vybavení pro míčové a raketové hry. Pro výletníky máme stany, spacáky, GPS, mapy a řadu dalších sportovních potřeb, ze kterých si určitě vyberete.


Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí