Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Široký Důl u Poličky
Ubytování

Penzion Široký Důl u Poličky

Pension Statek Široký Důl s celoročním provozem se nachází v tradiční vesničce Široký Důl, 4 km od malebného historického města Poličky na severním úpatí Českomoravské vrchoviny. Stavení z roku 1876 je známo také jako „Novotného statek“ čp. 8.
Tento zděný statek čtvercového typu patří do souboru osmi statků stavitele Veselského v Širokém Dole. Penzion nabízí ubytování v pohodlně vybaveném penzionu ve venkovském stylu. Příjemné prostředí a vlídná atmosféra ubytovacího zařízení vás nadchne a umožní vám strávit prázdniny, dovolenou či víkend plné pohody a relaxace.

Ubytování je možné ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím. Pokoje k pronájmu jsou v prvním patře penzionu. Hosté penzionu mají k dispozici společnou halu a jídelnu s kuchyní. Do vybavení ubytovacího zařízení patří velká zahrada s ohništěm, bazénkem a venkovním zastřešeným posezením.

Penzion je ideální pro rodiny s dětmi, cyklisty, turisty a milovníky pobytu v přírodě a na venkově. Také se v našem penzionu velmi dobře realizují rodinné či firemní oslavy. Ubytování na statku je přímo ideální pro větší skupiny přátel či spolupracovníků (do 30 osob).

Výhodný je pronájem celého Penzionu Statek Široký Důl, který skýtá hostům více soukromí a pohodlí.

Provozovatel

Pension Statek Široký Důl

Široký Důl 8
572 01 Polička
Tel.:
+420 739 083 179
Email:
info@penzionsirok...
WWW:
www.penzionsiroky...
GPS:
49,745668 16,224358
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U Roušarů

Penzion U Roušarů

Lubná, Pardubický kraj
Penzion Na Parkánech v Poličce

Penzion Na Parkánech v Poličce

Polička, Pardubický kraj
Pekárna Borová u Poličky

Pekárna Borová u Poličky

Borová, Pardubický kraj
Penzion Na Čechách

Penzion Na Čechách

Polička, Pardubický kraj