Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Rozmarýn ve Vsetíně – komfortní ubytování s rodinnou atmosférou
Ubytování

Penzion Rozmarýn ve Vsetíně – komfortní ubytování s rodinnou atmosférou

Penzion Rozmarýn nabízí kvalitní ubytování a výbornou kuchyni v útulném rodinném prostředí. Součástí je stylová restaurace s krbem, bar, salonek s TV, krytá letní terasa a zahrada s dětským hřištěm.

Penzion Rozmarýn se nachází ve Vsetíně, nedaleko centra v místní části Rokytnice, u odbočky do údolí Amerika. Pro svou klidnou rodinnou atmosféru je vyhledáván pro romantické pobyty, rodinami s dětmi i business klienty na pracovních cestách.

Kapacita penzionu je 11 lůžek v pěti komfortně vybavených pokojích. Každý pokoj má svůj osobitý charakter a je vybaven stylovým nábytkem z masivu, LCD televizorem se satelitním příjmem a moderní koupelnou se sprchou a WC. Pokoje jsou nekuřácké, s podlahovým vytápěním a k dispozici je vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.

Součástí objektu je stylová restaurace s krbem, bar, salonek s TV a krytá zahradní terasa. Pro malé návštěvníky je k dispozici dětský koutek a zahrada s dětským hřištěm. Parkování na parkovišti penzionu je pro hosty bez poplatku. V areálu celého penzionu je bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Provozovatel

Rozmarýn restaurace a penzion

Rokytnice 24
755 01 Vsetín
Tel.:
+420 603 511 206
Email:
info@penzionrozma...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.penzionrozmar...
GPS:
49,331749 17,985658
 
 

Vstupné

Cena: 900 Kč

Poznámka:

Jednolůžkový pokoj 900 Kč/noc. Dvoulůžkový pokoj 1 200 Kč/noc. Třílůžkový pokoj 1 800 Kč/noc. Snídaně a parkování v ceně ubytování.

 

Časová náročnost

12,0 hodin