Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Putim v jižních Čechách
Ubytování

Penzion Putim v jižních Čechách

V penzionu Putim naleznete příjemné ubytování nedaleko královského města Písek v jižních Čechách. Součástí penzionu je krásná restaurace s příjemnou obsluhou. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích.
Penzion je postaven na samém okraji vesnice Putim u fotbalového hřiště. Ubytování poskytuje v pěti dvoulůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem, klozetem a fénem. V apartmánu navíc můžete využít větší koupelnu s vanou, klozetem, bidetem a fénem.

Součástí penzionu je krásná restaurace s vytříbenou kuchyní a příjemnou obsluhou. Penzion si zakládá na příjemném rodinném přístupu. Rodiny s dětmi jistě rády uvítají možnost využití přilehlého dětského hřiště. V okolí najdete několik cyklostezek, vedoucích lesem, po polních cestách a po silnicích. Nedaleko tudy protékají a setkávají se dvě známé jihočeské řeky Otava a Blanice.

Stravování je zabezpečeno v objektu penzionu, kde se nachází restaurace. K mání jsou zde točená piva z pivovaru Krušovice, a to 11° Mušketýr, 12° a sezónní piva dle nabídky, jako například speciál 14° Březňák nebo nefiltrované pšeničné pivo. Restaurace má i venkovní posezení na předzahrádce nebo v altánu s grilem a výčepem. Kromě klasického posezení uspořádají v restauraci rádi rodinné oslavy, svatby, firemní večírek a teambuilding, školní sraz, školní večírek a další společenské akce.

Provozovatel

Penzion Putim

Putim 242
Putim, okr. Písek
397 01 Putim
Tel.:
+420 777 056 961
Tel.:
+420 777 056 960
Email:
penzionputim@sezn...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.penzionputim.cz
GPS:
49,262169 14,123327
 
 

Vstupné

Poznámka:Dvoulůžkový pokoj obsazený dvěma osobami: 960 Kč

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Benešovský mlýn Protivín

Penzion Benešovský mlýn Protivín

Heřmaň, Jihočeský kraj
Hotel Biograf v Písku

Hotel Biograf v Písku

Písek, Jihočeský kraj
Hotel Buly v Písku

Hotel Buly v Písku

Písek, Jihočeský kraj
Ubytování U Zlaté Koule v Písku

Ubytování U Zlaté Koule v Písku

Písek, Jihočeský kraj