Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Na Holičkách v Třeboni

Penzion Na Holičkách v Třeboni

Ubytování
Prožijte pohodovou dovolenou v malebném koutu jižních čech, v krásné a čisté přírodě Třeboňska. Rodinný penzion nabízí celoročně dostupné ubytování v Třeboni vhodné pro cyklisty, rodiny s dětmi i jednotlivce.
Rodinný penzion Na Holičkách svou nabídkou ubytování splní vše požadavky na strávení příjemné rodinné dovolené na Třeboňsku. Vybrat si můžete z útulně zařízených 2 až 4 lůžkových apartmánů. Kapacita ubytování je 9 osob, což zajišťuje soukromí a klid. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha a wc) s možností vlastního vaření (menší kuchyňská linka s lednicí). Cyklisty potěší úschova kol pod střechou.

Penzion leží v klidné části Třeboně 2 km od historického centra. Okolí penzionu obklopuje velká zahrada, motorizovaní návštěvníci mají možnost parkování v uzavřeném prostoru. Pro chvíle odpočinku lze vyzžít posezení v pergole a zahradním altánu. Na houby nebo borůvky si můžete zajít do nedalekého lesa (cca 300 m).

Kdo by neznal Třeboň - město lázeňské a velmi oblíbené turisty a cyklisty, město v těsné blízkosti rybníků a krásné přírody. Milovníkům kultury má Třeboň také co nabídnout - především v letních měsících se zde konají skvělé akce, koncerty, festivaly a slavnosti ryb, piva a historie.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Fantazie Třeboň

Penzion Fantazie Třeboň

Třeboň, Jižní Čechy
Ubytování U Draka v Třeboni

Ubytování U Draka v Třeboni

Třeboň, Jižní Čechy
Penzion U Zlaté stoky

Penzion U Zlaté stoky

Třeboň, Jižní Čechy