Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Majorka ve Slatinicích na Hané
Majorka
"> Majorka "> penzion Majorka - pohled ze silnice "> Penzion Majorka - vnitroblok "> Penzion Majorka - zahrada "> pohled do zahrady "> Ochoz v 1. patre "> standardní pokoje "> jídelna "> jídelna a spolecenská místnost "> bar "> pec na maso "> pohled do koupelny "> pokoj ve 2. patre "> pokoje ve 3. patre "> prvorepublikový pokoj "> prvorepublikový pokoj "> sociální zarízení "> spolecenská místnost "> školící místnost "> VIP apartmá "> VIP apartmá "> VIP apartmán
Přidat foto
Ubytování

Penzion Majorka ve Slatinicích na Hané

Penzion Majorka, architektonický klenot v srdci Hané nabízí romantické ubytování, jaké široko daleko nenajdete. Nově a stylově zrekonstruovaný objekt z přelomu 19. a 20. století se nachází v lázeňské obci Slatinice, asi 15 km jihozápadně od města Olomouc.
Rodinný Penzion Majorka najdete v domě, který patřil manželům Husičkovým. Po první světové válce se do domu nastěhovala jejich dcera, Marie Koudelková rozená Husičková a zvaná Majorka, neboť se provdala za důstojníka-majora rakouské armády Františka Koudelku.

Dnes je z bývalého statku stylový penzion, který svým návštěvníkům nabízí ubytování v šestnácti pokojích s předsíní, ložnicí a vlastním sociálním zařízením (sprcha, toaleta, umyvadlo) a po dohodě s možností přistýlky v každém pokoji. K vybavení každého pokoje patří i LCD TV, možnost připojení k internetu, telefon a lednička. Ke každému pokoji je rezervováno jedno parkovací stání uvnitř objektu.

Pro náročné klienty je připraveno VIP apartmá Pekárna, vybavené stylovým nábytkem a americkými kamny, umístěné v samostatně stojícím objektu uvnitř vnitrobloku a disponující samostatným vchodem. Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah.

Všem hostům je k dispozici stylová společenská místnost s jídelnou a kachlovými kamny s komorním pohodlným posezením. Venkovní prostor objektu penzionu nabízí stylové posezení v prostoru Pekárny a možnost odpočinku v romantické ovocné zahradě s možností sběru jedlých plodů. Ve vnitrobloku objektu penzionu je k zdarma k dispozici parkování.

Díky blízkosti a těsnému propojení Penzionu Majorka se sirnými Lázněmi Slatinice může penzion nabídnout i možnost využití lázeňských služeb jako např. koupel ve vyhřívané krytém plaveckém bazénu, whirpool, infrasauny a masérny vybavené pro některé nabízené lázeňské procedury (především zábaly – parafínový, skořicový...atp.). Každý host penzionu Majorka si tak může vybrat z široké nabídky lázeňských a wellness procedur v nedalekých Lázních Slatinice.
Zobrazit více
Vrch Malý Kosíř

Vrch Malý Kosíř

Slatinice, Olomoucký kraj
Lázeňský dům Balnea ve Slatinicích

Lázeňský dům Balnea ve Slatinicích

Slatinice, Olomoucký kraj
Muzeum veteránů Slatinice

Muzeum veteránů Slatinice

Slatinice, Olomoucký kraj
Lázně Slatinice

Lázně Slatinice

Slatinice, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Řemeslná sýrárna ve Velké Bystřici

Řemeslná sýrárna ve Velké Bystřici

Velká Bystřice, Olomoucký kraj
Cafeliér no.523

Cafeliér no.523

Kostelec na Hané, Olomoucký kraj
Pension Mánes Čechy pod Kosířem

Pension Mánes Čechy pod Kosířem

Čechy pod Kosířem, Olomoucký kraj
Pivovar Jadrníček v Náměšti na Hané

Pivovar Jadrníček v Náměšti na Hané

Náměšť na Hané, Olomoucký kraj