Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Husa v Mikulově
Ubytování

Penzion Husa v Mikulově

Romantické ubytování ve stylově zařízeném penzionu v centru historického města Mikulov. Penzion nabízí ubytování pro jednu až sedm osob, které mohou využít tento krásný dům pouze pro sebe a strávit zde ničím nerušenou dovolenou.
Penzion Husa se nachází v klidné části Mikulova, v historickém renesančním domě v srdci města (čtvrti Podzámčí). Dům je chráněnou kulturní památkou a leží v Husově ulici, která byla kdysi součástí významné židovské čtvrti. Z tohoto magického místa, které po mnoha staletích pamatuje radost, pláč i smích, pocházejí světově známí rabíni a myslitelé.

Prostory penzionu jsou ideálním místem jak pro páry, tak i pro skupiny přátel, kteří mohou využít celý penzion pouze pro sebe a naleznou zde naprosté soukromí. Každý si zde najde své – ať už je to příjemné posezení pod renesančními klenbami, v zákoutí zahrady nebo na terase.

Milovníci vína jistě ocení dva vinné sklepy, kde si mohou vybrat a v soukromí vychutnat vína z výborných místních vinařství, či v případně využít služby řízené degustace připravené na míru všem přáním.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Boutique Apartman Mikulov

Boutique Apartman Mikulov

Mikulov, Jižní Morava
Degustarium Mikulov

Degustarium Mikulov

Mikulov, Jižní Morava
Pension Štajnhaus v Mikulově

Pension Štajnhaus v Mikulově

Mikulov, Jižní Morava