!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Havelka v Železné Rudě
Ubytování

Penzion Havelka v Železné Rudě

Dostupné ubytování v Železné Rudě, to je penzion Havelka, který nabízí horské apartmány s výhledem na největší horu Šumavy Velký Javor. Díky své poloze mezi horskými vrcholy má ideální podmínky pro zimní i letní turistiku, pro aktivní odpočinek i relaxaci.

Penzion Havelka se nachází v klidné lokalitě asi 500 m od centra Železné Rudy, horského města ležícího v nadmořské výšce 754 m n. m. v údolí říčky Řezné. Díky své poloze mezi horskými vrcholy má ideální podmínky pro zimní i letní turistiku, pro aktivní odpočinek i relaxaci. Penzion Havelka je snadno dostupný ze železniční zastávky ČD Železná Ruda město (300 m od penzionu).

Penzion Havelka disponuje kapacitou 15 čtyřlůžkových apartmá, každé s vlastním WC, sprchou, balkonem a kuchyňským koutem (vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí) a radiomagnetofonem (přenosná TV k zapůjčení). Návštěvníkům je k dispozici bezplatné oplocené parkoviště a velká zahrada s ohništěm, v objektu pak společenská místnost pro 30 osob a úschovna kol a lyží.

K dispozici je také stolní tenis, stolní fotbal a kulečník, pro výlety do okolí Železné Rudy jsou k zapůjčení horská kola.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020
31.7.
1.8.
Štíty Stříbrného lva

Štíty Stříbrného lva

Velhartice, Šumava
3.7.
6.7.
Řemesla ve skanzenu v podhradí

Řemesla ve skanzenu v podhradí

Velhartice, Šumava
28.3.
6.6.
Jiří Hampl: Fotografie a objekty

Jiří Hampl: Fotografie a objekty

Janovice nad Úhlavou, Šumava