Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Penzion Golf Luby
Ubytování

Penzion Golf Luby

Rodinný penzion v klidné oblasti bez civilizačního ruchu v Krušných horách nabízí příjemné ubytování v moderně vybavených pokojích hotelového typu.
Nově vzniklé ubytování od roku 2023 v Golf Areálu Luby nabízí 11 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Při výstavbě a zařizování byl kladen důraz nejen na kvalitu, ale i na to, abyste se u nás cítili příjemně a měli až pocit, že jste ubytováni v hotelovém pokoji.

Pokoje jsou prostorné (16m2) s vlastním sociálním zázemím a jsou vybaveny TV, mini ledničkou a velmi kvalitními matracemi s polštáři s paměťovou pěnou značky Magniflex, protože dobré spaní je základ. Na pokojích se vyspíte na matracích typu Vitale Armonioso a polštářích Classico Standard Maxi.

9 pokojů nabízí klasický komfort a 2 pokoje poskytují větší prostor a pohodlí (mohou sloužit i jako svatební či novomanželský a rodinný až VIP).

Velmi jsme kladli důraz, abyste třeba na snídani, či jiné občerstvení mohli jít v papučích a využít komfortu nově vzniklého vnitřního schodiště. Samozřejmě penzion má i venkovní vchod.

Také, na co se můžete u nás těšit je to, že nikdy vám žádný pokoj nezevšední. Každý druhý pokoj je totiž v jádru stejný, ale barevně se liší a získává na zajímavosti.

Pokoje do dvora nabízí balkón, kde můžete posedět a sledovat západ slunce. Pokoje na východ mají také balkónové dveře, ale pouze s francouzským zábradlím.V přízemí budovy se nachází restaurace, která nabízí příjemné stylové prostředí s původními dřevěnými trámy a krbem. Wifi v penzionu je samozřejmostí. 

Domácí mazlíčci (psi) jsou u nás povoleni a jsou jim vyhrazeny určené pokoje. Vždy je dobré dát včas na vědomí, že přijedete se svým čtyřnohým přítelem. Uvnitř restaurace, tak i na terase jsou také povoleny a je doporučeno je míti na vodítku a hlídat si je.

Kola, golfové bagy a další si můžete u nás uschovat k tomu určené místnosti v přízemí budovy. Místnost je vytápěná a je uzamykatelná. V penzionu je zakázáno si odnášet jízdní kola, vozíky na bagy, lyže a další objemné věci do pokojů. K tomu je právě určená tato místnost.

Toulky krajem na hradě Vildštejn

Pořad kytarových balad a veselých i napínavých pověstí.
Skalná, Karlovarský kraj

Toulky krajem na zámku v Kopaninách

Pořad kytarových balad a veselých i napínavých pověstí.
Aš, Karlovarský kraj

Rotavské pahorky

Osmý ročník běžeckého a turistického závodu na 10 km pro širokou veřejnost se uskuteční v Rotavě 14. září 2024.
Rotava, Karlovarský kraj

Společná vstupenka na zajímavá místa Františkových Lázní a okolí

Plaťte jednou, přijeďte třikrát – tak zní pozvání do Františkových Lázní a okolí. Na hrad Seeberg, do Národní přírodní rezervace Soos a Městského muzea Františkovy Lázně za jednu cenu.
Skalná, Karlovarský kraj

Toulky krajem na hradě Hartenberg

Pořad kytarových balad a veselých i napínavých pověstí.
Josefov, Karlovarský kraj

Malovaný Újezd

Rekonstrukce 46 domů již zaniklé obce Újezd u Krásné.
Aš, Karlovarský kraj

Miloš Meier – Drumming Syndrome

Bubeník metalových Dymytry Miloš Meier Vás zve na vystoupení svého bubenického one-man show projektu s názvem "Drumming Syndrome".
Aš, Karlovarský kraj

Kouzelný pohádkář

Vstupte s námi do světa kouzel, magie a zábavy! To vše navíc s pohádkovými postavami, jak je znáte nejen z televizních obrazovek.
Aš, Karlovarský kraj

Golf Areál Luby

Devítijamkové hřiště se nachází mezi Chebem, Františkovými Lázněmi a Sokolovem. Je veřejné a přijdou si tady na své jak začátečníci kvůli pohodovému a klidnému prostředí, tak i pokročilí hráči, kteří hledají různé výzvy. Dominantou hřiště jsou kamenná odpaliště a houslové krky na odpalištích.
Luby, Karlovarský kraj

Strunal Schönbach – přes 300 let tradice ruční výroby hudebních nástrojů

Tradiční ruční výroba strunných nástrojů z vzácného rezonančního dřeva, které dodává nástrojům zvuk prvotřídní kvality.
Luby, Karlovarský kraj

Přírodní památka Vysoký kámen u Kraslic

Přírodní památka Vysoký kámen se rozprostírá na skalnatém hřbetě nad obcí Kámen v Přírodním parku Leopoldovy Hamry. Jedná se o impozantní křemencové skály, tyčící se nad okolními lesy při státní hranicí s Německem v nadmořské výšce 773 m. n. m.
Kraslice, Karlovarský kraj

Muzeum Plesná na Chebsku – expozice o soužití Čechů a Němců

V bývalé textilní továrně Tosta v Plesné vzniklo muzeum, které představuje město i jeho české a německé obyvatele v proměnách času, a to přibližně od začátku minulého století až do pádu železné opony.
Plesná, Karlovarský kraj

Nový Dvůr v Novém Kostele

Historický areál Nový Dvůr v Novém Kostele na Chebsku prochází již od roku 2013 důkladnou rekonstrukcí. Avšak při kulturních a společenských akcích jsou objekty přístupné veřejnosti.
Nový Kostel, Karlovarský kraj

Pramen Břetislav s nejvyšší radioaktivitou v České republice

U Plesné na Chebsku nový pramen s obsahem radonu, který je podle vědců nejradioaktivnější v Česku. V budoucnu by mohla voda sloužit k lázeňské léčbě. Z hlediska minerálních vod je to jeden z největších objevů za posledních několik let.
Plesná, Karlovarský kraj

Kostel sv. Kateřiny v obci Křižovatka

Největší dominantou obce Křižovatka je kostel sv. Kateřiny pocházející z roku 1213. Jedná se o jednou z nejstarších sakrálních staveb na Chebsku. Obec Křižovatka se nachází 11 kilometrů severovýchodně od Františkových Lázní.
Křižovatka, Karlovarský kraj

Rozhledna Stráž u Aše

Na státní hranici České republiky s Německem poblíž Aše (Horní Paseky) najdete zajímavou rozhlednu Stráž, která pochází ze 70. let 20. století. Jedná se o bývalou vojenskou strážní hlásku.
Aš, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel u Špejcharu

Hotel u Špejcharu nabízí kapacitu 65 lůžek, primárně dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a apartmány s kapacitou 4 až 6 osob, vyhlídku z pokojů na louky s pasoucím se dobytkem. Pro rodiny s dětmi je zde možnost ubytování v apartmánech s přistýlkou nebo dětskou postýlkou.
Nový Kostel, Karlovarský kraj

Stellplatz na hradě Vildštejn

Na hradě Vildštejn jsou vítáni i hosté s karavanem.
Skalná, Karlovarský kraj

Restaurace Hodovna

Tradiční české pokrmy, speciality a vlastní uzenářské výrobky ve stylové restauraci na hradě Vildštejn. V jídelním lístku místní restaurace zde najdete jak tradiční české pokrmy a speciality, tak vlastní uzenářské výrobky, které si můžete i zakoupit.
Skalná, Karlovarský kraj

Nocležna na hradě Vildštejn

Hrad Vildštejn nabízí svým hostům přenocování v hradním areálu. K dispozici jsou zde čtyři pokoje a jeden apartmán. Krásné prostředí hradu je přímo stvořené pro rodinnou dovolenou či výlet.
Skalná, Karlovarský kraj

Bistro Fichtl u Aše

Každý týden nové menu, čerstvé a kvalitní suroviny. Pečeme a vaříme si sami. Přídavkem si můžete užívat výhledy na vernéřovské kopce a rybníky.
Aš, Karlovarský kraj

Pivovar Krušnohor Kraslice

V okrajové části města Kraslice, konkrétně v Tisové, stojí rodinný pivovar, jehož originální název Krušnohor prozrazuje, jaké vlastnosti lze od nového chmelového nápoje očekávat a pro koho je určený.
Kraslice, Karlovarský kraj

Kavárna LP Vintage Coffee Bartákovi

Máte chuť na skvělou a kvalitní kávu, domácí zákusky, či chcete jen tak posedět v příjemném rodinném prostředí? Zastavte se v LP Vintage Coffee Bartákovi v Podhradí u Aše.
Aš, Karlovarský kraj

Park hotel Nebesa v Aši

Parkhotel je umístěn přibližně tři kilometry od města Aše v klidném a příjemném prostředí. Parkhotel disponuje restaurací s celotýdenním provozem, sálem pro pořádání různých akcí a pokoji pro ubytování. Celoročně je také možnost ubytování v několika chatkách.
Aš, Karlovarský kraj