Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Penzion Bawaria v Horní Lomné
Ubytování

Penzion Bawaria v Horní Lomné

Penzion v horském stylu se nachází v jádru Těšínských Beskyd, v obci Horní Lomná u Jablunkova. Penzion má 11 pokojů pro 40 návštěvníků, naše restaurace s tradiční českou kuchyní má kapacitu pro více než 45 osob.
Příjemné zázemí najdou všichni, kdo touží po odpočinku na horském vzduchu a v hezkém prostředí. Přijďte si zažít uklidňující atmosféru prostředí penzionu, zregenerovat tělo i mysl a načerpat energii. Nabízíme 11 pokojů v kategoriích Standard, Suite a Deluxe k ubytování až 40 lidí.

Pyšníme se restaurací s tradiční českou kuchyní a kapacitou až pro 45 návštěvníků uvnitř restaurace a kolem 40 návštěvníků ve venkovních prostorách.
 

Pokoje v penzionu Bawaria

Jsme penzion rodinného typu s komfortním ubytováním a přátelskou atmosférou. Bawaria disponuje jedenácti plně vybavenými pokoji. Každý pokoj je vybaven TV, WiFi, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, hotelovou kosmetikou a župany. V rámci ubytování je zahrnuta také bufetová snídaně.

Pokoj standard
STANDARD pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, či dvěma oddělenými postelemi. Je možnost výběru mezi podkrovním pokojem a balkónem. Oba mají krásný výhled na hory…

Pokoj deluxe
DELUXE pokoje nabízí větší prostor než Standard pokoje. Jedinečné pohodlí ať už v podkrovních pokojích či v pokojích s balkónem a venkovním posezením. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí…

Pokoj suite
SUITE pokoje se nachází na prvním patře penzionu a jako Suite apartmá s vlastní ložnicí je nejprostornějším pokojem penzionu. SUITE pokoje se dvěma balkóny jsou nejoblíbenějším pokojem v penzionu…

Apartman Bawaria
Náš největší apartmán se nachází hned vedle penzionu. Má svůj vlastní vchod. Při vchodu do bytu se nachází samostatné wc, koupelna možnost masážní vany či sprchového koutu…
 

Restaurace Bawaria: výborná tradiční kuchyně

Restaurace nabízí vynikající kuchyni s lokálními a sezónními specialitami, výběrem “a la carte” a denního menu. Pohodovou atmosféru restaurace výborně doplňuje příjemné posezení u krbu a pozorná příjemná obsluha, která se bude snažit umocnit zážitek z vaší návštěvy.

Náš šéfkuchař Marek Polach a jeho pravá ruka Alina Czudková se snaží nabídnout beskydskou, českou a světovou gastronomii té nejvyšší kvality a úrovně, jak jen je možné. Díky naším dodavatelům můžeme zajistit čerstvost každý den, na které si zakládáme. V letních měsících zdejší kuchaři na terase grilují nejen steaky, ale různé speciality z celého světa a to vše dochucené bylinkami, které si sami pěstují. V průběhu roku vás také překvapí různými gastro víkendy.

Provoz kuchyně: pondělí – neděle 8:00 – 21:00.
Rezervace na tel. 775 888 391.

Provozovatel

Penzion Bawaria

Horní Lomná 91
739 91 Horní Lomná
Tel.:
+420 775 446 381
Email:
info@penzion-bawa...
WWW:
https://penzion-b...
GPS:
49,528661 18,636715
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Hory Bory z Beskyd na Pálavu

Vydejte se na běžecký štafetový závod na 330 km. Umožníme běžcům sdílet radost společně a zároveň jim ukážeme podzimní půvab našich hor a lesů. Krásu Beskyd, Javorníků, Bílých Karpat a Pálavy.
Mosty u Jablunkova, Moravskoslezský kraj

Útok Uhrů na Velkou šanci

V roce 1683 Uherští povstalci ovládli území dnešního Slovenska a ohrožovali taktéž hranici Slezska a Moravy, přes niž se pokusili několikrát vpadnout do země.
Mosty u Jablunkova, Moravskoslezský kraj

Šancefest 2023

Jedinečný kulturní a historický festival na Velké šanci v Mostech u Jablunkova.
Mosty u Jablunkova, Moravskoslezský kraj

Burácení pod Kozubovou 2023

XIII. sraz veteránů, Mustangů a US Cars.
Milíkov, Moravskoslezský kraj

Jablunkovské dvorky

Tradiční řemeslné workshopy Jablunkovské dvorky se uskuteční ve dnech 26.6. – 29.6.2023. Těšit se můžete na práci se dřevem, krasopsaní, malování ústy, výrobu paracordových sandálů, Pictorial a mnoho dalšího.
Jablunkov, Moravskoslezský kraj

Mezinárodní folklorní setkání Gorolski Święto v Jablunkově

Mezinárodní folklorní setkání "Gorolski Święto" (Horalské slavnosti) proběhne na přelomu července a srpna v Městském lese v Jablunkově. Festival přiláká každoročně tisíce milovníků folklóru. 76. ročník.
Jablunkov, Moravskoslezský kraj

Dobové vojenské tábory s reenactory v Návsí – 2. ročník

Zveme na výlet, již podruhé, do minulosti, kterou Vás provedou aktéři v dobových uniformách za zvuků historické hudby. Na cestě za poznáním potkáte vojáky slavných císařů dob antických, žoldnéřů třicetileté války i účastníky bitev nedávných.
Návsí, Moravskoslezský kraj

Slavnosti Jablunkov 2023

28.7.2023 se Městský les v Jablunkově rozezní hudbou.
Jablunkov, Moravskoslezský kraj

Naučná stezka Mionší s průvodcem

Do rezervace samotné je vstup zakázán, přístup k ní je pomocí naučné stezky, která je nyní zpřístupněna za doprovodu průvodce. Prohlídka vám zabere cca 3- 4 hodiny a i když vede jen po okraji pralesa, dozajista budete okouzlení zdejší nedotčenou přírodou.
Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj

Muřinkový vrch v Beskydech

Muřinkový vrch (975 m je zalesněný vrch na hraničním hřebeni, hranice mezi CHKO Beskydy a CHKO Kysuce.
Horní Lomná, Moravskoslezský kraj

Hraniční vrchol Malý Polom

Malý Polom (1060 m) je zalesněný vrchol v hraničním hřebeni mezi Českou a Slovenskou republikou. Pod vrcholem je křižovatka turistických cest. Nedaleko je rozcestí Čuboňov.
Horní Lomná, Moravskoslezský kraj

Velký Polom – významný hraniční vrchol

Velký Polom (1067 m n. m.) je významný vrch hraničního hřebene mezi Českou a Slovenskou republikou. Na svazích polomu se nachází několik skal, přímo na vrcholu mrazový srub tvořený pískovcovou skálou.
Horní Lomná, Moravskoslezský kraj

Burkův vrch v Beskydech

Plochý hřeben 3,5 km jižně od Horní Lomné na hranicích se Slovenskem.
Horní Lomná, Moravskoslezský kraj

Zemědělský dvorek v Dolní Lomné

V obci Dolní Lomná se nachází dřevěná salaš, ve které lze vidět nástroje potřebné pro tradiční výrobu mléčných výrobků. V areálu je možné si prohlédnout, pohladit a nakrmit hospodářská zvířata. Součástí areálu je také dřevěná salaš a včelín a jezevčí nora.
Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj

Ski Armáda Dolní Lomná

V lyžařském areálu je v provozu lanová dráha a 860 m dlouhá červeně označená sjezdová trať, která patří délkou a převýšením 185 m mezi nejlepší v Beskydech.
Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj

Rozhledna Tetřev v Beskydech

Rozhledna Tetřev (944 m n. m.) se nachází v turistické oblasti u bývalého hotelu Tetřev a u zrekonstruované Kamenné chaty na hřebenové stezce k vrcholu Velký Polom.
Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Minipivovárek Lomňan v Horní Lomné

V hotelu Pod Kyčmolem v obci Horní Lomná mají pro své hosty své vlastnoručně vyrobené pivo. Ochutnat jej můžete po celý rok, čas od času se zde vaří i speciály.
Horní Lomná, Moravskoslezský kraj

Wellness hotel Pod Kyčmolem v Beskydech

Máte zájem strávit svou dovolenou v Beskydech? Pak určitě zavítejte do obce Horní Lomná ležící v malebné části Těšínských Beskyd, kde se nachází čtyřihvězdičkový Wellness hotel Pod Kyčmolem.
Horní Lomná, Moravskoslezský kraj

iCafé Dolní Lomná

Útulná kavárna v infocentru v Dolní Lomné. Nabízíme italskou kávu Corsini nebo také Kopečk.
Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj

Resort Nová Polana v Dolní Lomné

Resort Nová Polana je moderní ubytovací zařízení zahrnující nadstandardně vybavený penzion, chatky a finský domek s celkovou ubytovací kapacitou 70 osob. Najdete zde wellness, restauraci, multifunkční hřiště, prostorný sál a nádherné prostředí.
Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj

Horský hotel Kozubová

Horský hotel Kozubová v Beskydech nabízí celoroční ubytování s nádherným výhledem na celé Beskydy. Turisté i ubytovaní mohou využít zdejší vyhlášenou restauraci. V blízkosti horské chaty se nachází lyžařský vlek a v létě si lze vypůjčit horská kola.
Milíkov, Moravskoslezský kraj

Penzion Rzehaczek Dolní Lomná – ubytování v roubence

Dvoupodlažní roubený penzion s podkrovím nabízí ubytování v šesti apartmánech s kuchyňkou s kapacitou 28 lůžek. Najdete jej v obci Dolní Lomná, překrásném koutu slezských Beskyd.
Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj

Horská chata Skalka nedaleko Mostů u Jablunkova

Turistická chata KČT leží v nadmořské výšce 910 m.n.m nedaleko vrcholu Severka, a je turistickým východiskem do Těšínské i centrální části Moravskoslezských Beskyd. Horská chata nabízí ubytování s kapacitou 48 lůžek, k dispozici jsou pokoje s příslušenstvím.
Mosty u Jablunkova, Moravskoslezský kraj

Apartmány Babyhouse

Babyhouse je rodinný dům se zaměřením na rodiny s dětmi. Nabízíme zázemí a pohodlné ubytování v soukromí v luxusních bytech zařízených v originálním stylu. Krásné byty jsou svou cenou zároveň levným ubytováním v Beskydech.
Dolní Lomná, Moravskoslezský kraj