Úvod > Co chcete dělat? > Penzion a restaurace U Černého čápa

Penzion a restaurace U Černého čápa

Ubytování
Penzion vznikl v roce 2004 po kompletní rekonstrukci bývalé selské usedlosti, jež je typickou stavbou pro oblast jižní Čechy. Rodinný penzion se nachází v obci Dolní Žďár v blízkosti okresního města Jindřichův Hradec.
Ubytování v těsné blízkosti řeky Nežárky vám umožní pozorovat ledňáčky a černého čápa, po kterém byl penzion pojmenován.

Penzion disponuje vlastní stylovou restaurací s dětským koutkem a odděleným salonkem. V letních měsících je možné posedět na venkovní terase. Restaurace včetně ubytování v penzionu U Černého čápa lze také využívat pro semináře, školení a různé akce včetně svatební hostiny.

Penzion má k dispozici moderní pokoje i apartmány s vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu. V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně.

Během svého pobytu můžete relaxovat v sauně či vířivé vaně nebo využít masáží. Součástí penzionu je dětské hřiště, hřiště na volejbal a stolní tenis. Kromě penzionu nabízíme ubytování v dřevěné chatě pro 3 osoby, která má vlastní koupelnu, infrasaunu, terasu a molo nad řekou.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Autokemp U Skalníků

Autokemp U Skalníků

Stráž nad Nežárkou, Jižní Čechy
Penzion Příbrazský Stráž nad Nežárkou

Penzion Příbrazský Stráž nad Nežárkou

Stráž nad Nežárkou, Jižní Čechy
Penzion Za humny ubytování Třeboňsko

Penzion Za humny ubytování Třeboňsko

Stříbřec, Jižní Čechy