Úvod > Co chcete dělat? > Penzion a restaurace U Černého čápa
Ubytování

Penzion a restaurace U Černého čápa

Penzion vznikl v roce 2004 po kompletní rekonstrukci bývalé selské usedlosti, jež je typickou stavbou pro oblast jižní Čechy. Rodinný penzion se nachází v obci Dolní Žďár v blízkosti okresního města Jindřichův Hradec.
Ubytování v těsné blízkosti řeky Nežárky vám umožní pozorovat ledňáčky a černého čápa, po kterém byl penzion pojmenován.

Penzion disponuje vlastní stylovou restaurací s dětským koutkem a odděleným salonkem. V letních měsících je možné posedět na venkovní terase. Restaurace včetně ubytování v penzionu U Černého čápa lze také využívat pro semináře, školení a různé akce včetně svatební hostiny.

Penzion má k dispozici moderní pokoje i apartmány s vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu. V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně.

Během svého pobytu můžete relaxovat v sauně či vířivé vaně nebo využít masáží. Součástí penzionu je dětské hřiště, hřiště na volejbal a stolní tenis. Kromě penzionu nabízíme ubytování v dřevěné chatě pro 3 osoby, která má vlastní koupelnu, infrasaunu, terasu a molo nad řekou.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Autokemp U Skalníků

Autokemp U Skalníků

Stráž nad Nežárkou, Jižní Čechy
Penzion Příbrazský Stráž nad Nežárkou

Penzion Příbrazský Stráž nad Nežárkou

Stráž nad Nežárkou, Jižní Čechy
Penzion U sv. Antonína v Pístině

Penzion U sv. Antonína v Pístině

Pístina, Jižní Čechy
Penzion Za humny ubytování Třeboňsko

Penzion Za humny ubytování Třeboňsko

Stříbřec, Jižní Čechy