!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Party Grill Boat v Praze

Party Grill Boat v Praze

Zážitky
Párty trochu jinak - aneb grilovačka na vodě. Nevíte, jak strávit volný čas? Můžete zajít do restaurace ... Můžete se jít projít k řece ... Můžete se pobavit s přáteli ... Můžete uspořádat grillpárty ... A nebo můžete jít na Party Grill Boat, a mít to vše najednou!
Letní dny přímo nabádají k procházkám podél malebného nábřeží Vltavy. Pár kroků od Palackého mostu se nachází Party Grill Boat, kde si můžete zapůjčit unikátní čluny ve tvaru koblih. Kruhové posezení zaručuje, že se nikdo z přísedících nebude cítit odstrčený. Uprostřed člunu je gril, a ani o zásoby pití není nouze. Pod sedačkami je bohatý prostor pro všemožné nápoje. Kdo by o gril neměl zájem, lze do středu plavidla umístit speciální plastovou nádobu s ledem pro koktejlové vyjížďky nebo pivní oslavy. Plavidlo si lze pronajmout se zkušeným stevardem, který vám připraví grilované pochoutky dle chuti a pohlídá plnost sklenic a dopravu na Vltavě

Party Grill Boat je v České republice zcela unikátním projektem, umožňujícím prožít chvíle pohody na vodě v maximálním pohodlí. A pokud zatoužíte po jeho službách i mimo Vltavu, ani to není problém. Po dohodě majitelé ochotně „koblihu“ dovezou na vámi vybrané místo, se vším potřebným servisem. Vy budete mít jedinou starost – dobře se bavit. A to jde v případě takové vychytávky tak nějak samo.

Na „souši“ podnik zastupuje Párty Grill Garden – Coffee, zahrádka s plně vybaveným barem, která potěší nejen bohatou nabídkou nápojů, ale též jídelním lístkem, který se zaměřuje na grilované pochoutky. Na výběr jsou mimo jiné pečené brambory z anglické pece, grilovací klobásky obalené ve slanině, grilovací párečky se sýrem obalené ve slanině nebo originální švýcarský Raclette.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019