Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy paraglidingu na kopci Raná u Loun
Letní sporty

Kurzy paraglidingu na kopci Raná u Loun

Seznamovací kurz paraglidingu nabízíme všem dosud nerozhodnutým zájemcům toužícím po létání.
Během jednoho dne v historickém centru bezmotorového létání – Rané u Loun – získáš základní přehled a zejména dojem z osobního kontaktu jak s paraglidingem, s naší školou a zejména pak sám ze sebe.

Pod pečlivým dohledem našich instruktorů zažijete program odpovídající prvému dni řádného základního kurzu. V den konání seznamovacího kurzu se sejdeme v 9 hodin u Skleníku (Aeroparku Raná u Loun).

Po vzájemném představení kolektivu si vyjasníme organizační záležitosti a zařídíme nezbytné "papírování", tak aby kurz mohl bez zbytečných okolků začít. Zatímco budete mimoděk nasávat atmosféru a volnost tohoto krásného sportu si vyslechnete obecné seznámení s paraglidingem. Popíšeme si základy létání, seznámíme se s padákovým kluzákem a postrojem (sedačkou). Také si převezmete kompletní vybavení, se kterým budete trénovat.

Poté začneme bez odkladu s praktickým nácvikem ovládání padáku (nafukování vrchlíku). V pauzách praktického výcviku zažijete své první teoretické přednášky o paraglidingu. Pro seznamovací kurz není potřeba lékařská prohlídka!

„Když jednou okusíš létání, budeš už navždy kráčet po zemi s pohledem upřeným k nebi, protože tam jsi už byl a tam se stále toužíš vrátit.” – Leonardo da Vinci.

Provozovatel

Mistral Paragliding

Raná u Loun 140
439 24 Raná
Tel.:
+420 608 318 157
Email:
mistral@paraglidi...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.paragliding.cz
GPS:
50,406944 13,779167
 
 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Statek Oblík

Statek Oblík

Raná, Ústecký kraj
Hotel a restaurace Merlot

Hotel a restaurace Merlot

Louny, Ústecký kraj
Hotel & Café Caramell Louny

Hotel & Café Caramell Louny

Louny, Ústecký kraj