Úvod > Co chcete dělat? > Pankrácký Rynek a Perfect Bistro na Praze 4
Gurmánská turistika

Pankrácký Rynek a Perfect Bistro na Praze 4

Na Pankráckém Rynku můžete nakoupit poctivé potraviny pod jednou střechou – prvotřídní sezónní a tradiční potraviny jako maso, ryby, zeleninu, koření i nejrozličnější delikatesy.

Pankrácký Rynek, který bude fungovat od 20. května 2014 je projekt známého šéfkuchaře Filipa Sajlera, který práci s kvalitními surovinami prosazuje již dlouho. V samotném centru Rynku vyroste Perfect Bistro, které bude nabízet tradiční a sezonní portfolio kvalitních pokrmů připravovaných z poctivých surovin stylem „fast food v kvalitě slow food“.

Ochutnáte zde poctivě zpracované evropské i lokální suroviny, takže jako zákazník budete vědět, odkud jídlo pochází a jakou urazilo cestu na váš stůl. Tím, že potraviny nemusely putovat na velkou vzdálenost, se udržují čerstvější a i nutričně hodnotnější a senzoricky bohatší.

Perfect Bistro nabízí poctivé a tradiční pokrmy v době od 8 do 20 hodin: bohaté snídaně a geniální kávu, lehký i tradiční český oběd, svačiny a elegantní večeře. Za kvalitu podávaných pokrmů ručí místní dodavatelé surovin Pankráckého Rynku a chef de cuisine Filip Sajler.

Zákazníky kromě kvalitních produktů čeká i originální interiér, jehož architekti se inspirovali dobou tradičních středoevropských rynků a malebnými francouzskými trhy, kde bude těžké odolat sklence vychlazeného bílého.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021