Úvod > Co chcete dělat? > Paintball v Nivnici

Paintball v Nivnici

Letní sporty
Správným hráčem paintballu je ten, kdo má smysl pro fair play, prahne po vítězství, ale umí také přijmout prohru. Paintball je moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport, který nevyžaduje jen rychlost, sílu a fyzickou kondici. Budete při něm potřebovat i taktické myšlení a chladnou hlavu.
Paintball se hraje s pomocí speciální značkovací pistole na stlačený vzduch nebo CO2, které vystřelují želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem. Paintball se řadí mezi rychle se rozvíjející adrenalinové sporty nejen u nás, ale prakticky po celém světě. Hráč paintballu nepotřebuje být pouze fyzicky zdatný, ale musí mít také schopnost rychle se rozhodovat v krizových situacích a hlavně musí mít týmového ducha. Paintball má mnoho podob a základní rozlišení je na military a sportovní paintball. Sportovní paintball existuje pouhých 15 let a i za tak krátkou dobu se stal jedním z nejvyhledávanějších outdoorových kolektivních sportů a v dnešní době je třetím nejpopulárnějším extrémním sportem na světě. Paintball si získal přízeň všech generací hlavně díky svému silnému soutěžnímu duchu a dnes jej hraje pravidelně přes 12 milionů registrovaných hráčů.

Zažijete radost a euforii z výhry i zklamání, když zjistíte, jak málo někdy stačí k porážce. Jedno je ale jisté – na zážitky z paintballu nikdy nezapomenete!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Boďa v Horním Němčí

Penzion Boďa v Horním Němčí

Horní Němčí, Východní Morava
Pivovar Uherský Brod

Pivovar Uherský Brod

Uherský Brod, Východní Morava
Chalupa Levandule ve Strání

Chalupa Levandule ve Strání

Strání, Východní Morava