Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Paintball v Jemnici na Vysočině
Paintball Jemnice
Letní sporty

Paintball v Jemnici na Vysočině

Paintballové hřiště v areálu bývalého muničního skladu v Jemnici s kompletním servisem. Užijte si adrenalin bez rizika a zahrajte si paintball v jakémkoli ročním období.
Chcete si zahrát paintball na profesionálním hřišti, v kterékoliv roční době a s kvalitním vybavením? Přijďte si zahrát paintball do Jemnice. Bývalý muniční sklad o rozloze 45000 m2 je tím správným místem pro tuto skvělou zábavu.

Areál o rozloze 45 855 m2, který je rozdělen na 3 menší hřiště. První hřiště je tvořeno uměle vybudovanými překážkami z pneumatik a dřeva. Rozloha hřiště je cca 9 600 m2 nepravidelného tvaru. Středem hřiště protéká potok, který dělá hřiště zajímavým. Přes potok jsou vybudovány lávky. Součástí tohoto hřiště je budova. Druhé hřiště je v lese s přírodními překážkami. Zhruba uprostřed hřiště je kopec, který se dá dobře dobývat. Třetí hřiště je také v lese s velice členitým terénem a zákopem. Rozloha hřiště je cca 8 500 m2.

Nabízíme:
  • Paintballové akce pro firmy, školy i jednotlivce.
  • Spolehlivé a přesné zbraně poháněné vzduchem – nezamrzají.
  • Čistá výstroj ve výborném stavu – zapůjčení zahrnuto v ceně.
  • Členité paintballové hřiště s lesem a potokem.
  • Termální masky.
  • Ochranné vesty – pro vaše pohodlí apocit bezpečí.

Provozovatel

Paintball klub Jemnice o.s.

V Ráji
675 31 Jemnice
Tel.:
+420 731 113 033
Email:
info@paintball-je...
WWW:
www.paintball-jem...
GPS:
49,035937 15,575196
 
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Poznámka:

Cena se liší dle zapůjčeného vybavení.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Přivítání nového roku v Dačicích

Přivítání nového roku na Palackého náměstí.
Dačice, Jihočeský kraj

Mikuláš na náměstí v Dačicích

Svatý Mikuláš se v doprovodu Anděla a všudypřítomného dovádění čertů setká s dětmi na Palackého náměstí.
Dačice, Jihočeský kraj

Vánoční jarmark na dačickém zámku

Kromě prodejních stánků bude k vidění ukázka zdobení perníků, pletení z proutí, tvorby vánočních vazeb a vinutých perel.
Dačice, Jihočeský kraj

Vánoční prohlídky na hradě Bítov

Uherčice, Jihomoravský kraj

Památná kapistránská či svatovítská lípa v Jemnici

Na severovýchod od kostela sv. Víta v Jemnici při hranici bývalé klášterní zahrady stojí památná lípa a ze žádných historických pramenů se nedovíme, kdy byla do země zasazena.
Jemnice, Kraj Vysočina

Městské hradby Jemnice

Jemnice náležela v kraji mezi první města, která měla pevné hradby. Dal ji opevnit Přemysl Otakar I. v roce 1227. Hradební zeď byla zbudována kolem celého města, postaveného na vysokém a srázném ostrohu nad údolím Želetavky, a jenom z východu vedla k městu úzká rovinka.
Jemnice, Kraj Vysočina

Biotop Jemnice

Biotop v Jemnici se nachází na místě původní vodní nádrže v údolí řeky Želetavky. Užijete si zde čistou vodu, vodní atrakce (tobogán, klouzačka) a nechybí ani sprcha, zamykací skříňky, hřiště na plážový volejbal a možnost relaxace ve stínu.
Jemnice, Kraj Vysočina

Bývalý špitál s kaplí sv. Alžběty v Jemnici

Bývalý špitál v Jemnici sloužil k ubytování chudých a opuštěných obyvatel města. Fungoval až do 18. století, kdy byl zrušen v důsledku josefínských reforem. Součástí komplexu byla i pozdně gotická kaple sv. Alžběty, později renesančně upravená.
Jemnice, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Pod Kaštany v Jemnici

Pokud budete chtít přenocovat v Jemnici, využijte služeb Penzionu Pod Kaštany s nepřetržitým provozem. Penzion disponuje uzamykatelnou místností pro možnost uložení kol.
Jemnice, Kraj Vysočina

Restaurace U Víta Jemnice

Restaurace U Víta v Jemnici návštěvníkům nabízí prostory o kapacitě 150 míst. Jsou rozděleny na jídelnu, salonek, výčep a v letních obdobích terasu.
Jemnice, Kraj Vysočina

Pension Palackého Jemnice

V Jemnici můžete využít k ubytování Pension Palackého. K dispozici je i zasedací místnost pro semináře s kapacitou 36 míst.
Jemnice, Kraj Vysočina

Bistro Sluníčko – občerstvení pro děti i dospělé

Příjemné posezení v nekuřáckém bezbariérovém prostředí si užijete v Bistru Sluníčko v Jemnici. K dispozici je také posezení venkovní.
Jemnice, Kraj Vysočina