ÚvodCo chcete dělat?Letní sportyPaintball Halenkovice – adrenalinová zábava pro všechny
Letní sporty

Paintball Halenkovice – adrenalinová zábava pro všechny

Pořádáme soukromé nebo firemní paintballové akce. Chcete uspořádat firemní akci ,originální oslavu narozenin nebo někomu darovat poukaz na adrenalinový zážitek? Obraťte se na nás . Máme připravené varianty her, různé scénáře akcí.

Paintball je adrenalinová hra při které stmelíte kolektiv, zažijete spoustu zážitků, překvapíte obchodní parnery a tělo si dobrovolně napumpujete adrenalinem. Máme svá hřiště na Zlínsku.

Hru vám ale připravíme kdekoli v České republice. S námi se skvěle pobavíte, odreagujete, odpočinete si, napumpujete svá těla adrenalinem a zažijete velkou spoustu nevšedních zážitků!

Chcete uspořádat firemní akci, originální oslavu narozenin nebo někomu darovat poukaz na adrenalinový zážitek? Obraťte se na nás. Máme připravené varianty her, různé scénáře akcí a také dárkové poukázky.

U nás si určitě vyberete.
 

Provozovatel

Paintball Klub Halenkovice

Záhumení 619
760 00 Halenkovice
Tel.:
+420 737 774 768
Email:
Jurena.Lukas@sezn...
WWW:
www.adrenalinovah...
GPS:
49,171349 17,471619
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Slovácko
Obec:
Halenkovice
Tipy na výlet:
Halenkovice a okolí
 

Cena

Cena: 150 Kč

Poznámka:Cena za základní vybavení, oblečení (maskáče, blůza, rukavice a chránič) 50 Kč. Granát nutno předem objednat za 130 Kč. Organizátor akce, které se zůčastní alespoň 10 hráčů (včetně organizátora) bude mít půjčení vybavení zdarma. Pokud bude hráčů 15 a více dostane ještě 200 kuliček zdarma. Tuto slevu nelze uplatnit při variantě student ani při slevě 50% na vybavení. Stálí hráči a větší skupiny mají možnost dalších slev!

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Letňák na klášteře – Aristokratka ve varu

Zveme vás do Napajedel na filmové představení pod širým nebem.
Napajedla, Zlínský kraj

Letňák na klášteře – Okresní přebor – poslední zápas Pepika Hnátka

K létu neodmyslitelně patří kino pod širým nebem. Užijte první srpnový víkend se skvělým českým filmem z fotbalového prostředí.
Napajedla, Zlínský kraj

Napahraní deskových her

Deskové hry už dávno nejsou jen Člověče, nezlob se nebo Dostihy a sázky! Přijďte si do CAFÉ Klášter v Napajedlích zahrát moderní deskovky.
Napajedla, Zlínský kraj

Jak mámin mazánek přemohl draka

Veselá divadelní pohádka pro děti, kterou provází Kašpárek.
Napajedla, Zlínský kraj

Držte si ponožky

Interaktivní výstava ilustrací výtvarnice Galiny Miklínové v Muzeu Napajedla. Vernisáž výstavy za účasti autorky se uskuteční ve čtvrtek 16. května od 18 hodin ve výstavním sále muzea.
Napajedla, Zlínský kraj

Moravské chodníčky 2024

Klub kultury v Napajedlích ve spolupráci se slováckými soubory Radovan a Pozdní sběr Napajedla pořádá 24. setkání folklórních souborů tří národopisných oblastí Slovácka, Valašska a Hané.
Napajedla, Zlínský kraj

Pravidelné lodní linky na Baťově kanále

Od května do konce září jsou v provozu pravidelné plavby na výletních lodích po Baťově kanále. Lodě jezdí na menších úsecích, loď řídí kapitán a na palubě bývá i průvodce. Lístky je lepší si předem rezervovat, či zakoupit online.
Spytihněv, Zlínský kraj

Educo Lanáček

Na benefiční akci pro rodiny s dětmi zve Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s. Užijte si den plný pohybových a tvořivých aktivit, lanové stezky, tvůrčí dílničky i bazárek hraček. Výtěžek podpoří ranou péči pro 120 rodin s dětmi se zdravotním postižením. Akce se uskuteční za každého počasí.
Otrokovice, Zlínský kraj

Knihovna a multicentrum Halenkovice

Místní knihovna v Halenkovicích u Zlína je inspirací pro ostatní. Nápaditý prostor propojuje moderní knihovnictví s místní historií. Nově zrekonstruovaná knihovna získala titul Knihovna roku 2023.
Halenkovice, Zlínský kraj

Vyhlídka Šárka u Halenkovic

Vyhlídkové místo Šárka najdete na návrší, kde stojí krytý dřevěný altán s kruhovým posezením. Nabídne vám skvělé místo pro odpočinek, zastávku na svačinu nebo i relaxaci ducha. Okolí altánu je krásně upraveno, doplněno o chodníčky a kamenné zídky, které jsou osázeny krásnými trvalkami.
Halenkovice, Zlínský kraj

Poutní stezky Východní Moravy: I. etapa Kroměříž – Velehrad

Vydejte se na cestu spojující dvě nejvýznamnější poutní místa Moravy – Svatý Hostýn a Velehrad, poznejte dávnou historii naší země. Putování zahájíte v Kroměříži, městě památek UNESCO. Po sedmi dnech můžete putování zakončit na Velehradě, odkud bylo Slovanům před mnoha věky přineseno křesťanství.
Napajedla, Zlínský kraj

Přístaviště Napajedla na Baťově kanále

Přístav se nachází na levém břehu řeky Moravy v centru města Napajedla, nedaleko městské radnice. Pohodlně tu nastupíte i vystoupíte z různých typů plavidel. Přístaviště je plně bezbariérové a umožňuje přístup tělesně postiženým.
Napajedla, Zlínský kraj

Radnice města Napajedla

Radnice byla postavena v roce 1904 pode návrhu Dominika Feye z Uherského Hradiště. Budova radnice byla postavena v pseudorenesančním slohu. K výzdobě budovy byli přizváni významní moravští umělci. Franta Uprka je autorem sochy sv. Jiří umístěné mezi okny v prvním poschodí.
Napajedla, Zlínský kraj

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Je málo míst, která ve vás zanechají stopu. Jedním z nezapomenutelných míst je právě zámek Napajedla. Můžete sem zajít na prohlídku, posedět u šálku kávy, navštívit různé kulturní programy, nechat se oddat nebo využít pronájmu místností pro své vlastní organizované akce.
Napajedla, Zlínský kraj

Kostel sv. Bartoloměje v Napajedlech

Kostel svatého Bartoloměje v Napajedlích byl vystavěn v letech 1710-1712. Nechal ho postavit tehdejší majitel napajedelského panství Adam Jáchym z Rotalu. Vysvěcen byl kostel až v roce 1741 olomouckým biskupem Jakubem Arnoštem.
Napajedla, Zlínský kraj

Bývalý hřebčín Napajedla – nejstarší chov anglického plnokrevníka na našem území

Zakladatelem nejstaršího chovu anglického plnokrevníka na našem území byl v roce 1886 příslušník vlivné vídeňské rodiny s řeckými kořeny Aristides Baltazzi. Hřebčín dosáhl velkých úspěchů a dlouhá léta byl nejúspěšnějším chovatelem těchto koní v České republice. Chov bohužel skončil v roce 2023.
Napajedla, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Rekreační areál Pahrbek Napajedla

Rekreační areál Pahrbek Napajedla se rozkládá v klidném prostředí na břehu slepého ramene řeky Moravy v blízkosti Baťova kanálu. Nabízí ubytování v nových bungalovech s vlastním sociálním zařízením, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a samostatnou ložnicí.
Napajedla, Zlínský kraj

Ubytování na Zámku Napajedla – ubytování plné barev, vůní a energie

Na zámku v Napajedlích můžete kromě klasických zámeckých prohlídek využít také zámeckého ubytování. Zámecké pokoje jsou zařízeny v shabby chic stylu, který kombinuje nové se starým, dává starým předmětům novou funkci a zároveň uplatňuje jemné a romantické linie.
Napajedla, Zlínský kraj

Restaurace Baltaci Napajedla

Na malebném náměstí města Napajedla je situována nejstarší provozovna Baltaci – Restauce Baltaci Napajedla s více jak dvacetiletou tradicí.
Napajedla, Zlínský kraj

Hotel Baltaci Starý zámek – ubytování v centru Napajedel

V malebném městě Napajedla, necelých 15 km od města Zlína, se nachází historický Hotel Baltaci Starý Zámek Napajedla jsou skvělým místem pro strávení aktivní dovolené rodin s dětmi. Blízkost Baťova kanálu nabízí širokou škálu outdoorových aktivit. Vyhledávaná je hlavně kvůli nenáročným cyklotrasám.
Napajedla, Zlínský kraj

Pivovar Chmelnice

Napajedelský pivovar vznikl ve 2. polovině 19. století a výroba byla ukončena v roce 1911. Po více než 100 letech se v Napajedlích opět začalo vařit pivo.
Napajedla, Zlínský kraj

Hotel Buchlov – užijte si oázu pro duši i tělo

V nově otevřeném stylovém hotelu, který je součástí romantické, chráněné krajinné oblasti Chřibů si vychutnejte pobyt v naprostém soukromí.
Buchlovice, Zlínský kraj

Pražírna kávy Coffeespot

Rádi vám osobně poradíme s výběrem nebo připravíme espresso, cappuccino či jiný nápoj z naší nabídky. Najdete nás v malebném kraji Moravského Slovácka v obci Huštěnovice nedaleko Uherského Hradiště a Zlína.
Huštěnovice, Zlínský kraj

Ubytovací komplex Morava

Jedinečný komplex nabízí svým klientům pohodlí a klid ve třech ubytovacích úrovních. Otevřený je zde penzion a ubytovna, od listopadu 2014 k dispozici také hotel. Jedná se o zařízení nová, v případě ubytovny zcela rekonstruovaná.
Otrokovice, Zlínský kraj