Úvod > Co chcete dělat? > Paintballové hřiště Paintballwood v Brně – Líšni
Vlajky
"> Vlajky "> Hra "> hrište na jare "> Modrá je dobrá "> ATeam "> Hra II
Přidat foto
Letní sporty

Paintballové hřiště Paintballwood v Brně – Líšni

Nové paintballové hřiště v Brně Líšni pod Velkou klajdovkou. K dispozici bar s občerstvením, kvalitní zázemí v rekonstruované budov. Dostatečná kapacita parkovacích míst. Kdo nepropadne paintballu jistě ocení 4 tenisové kurty přímo v areálu. Dokonalá atmosféra mezi lesy!
Paintball je moderní a velice dynamická hra. Každý má rád život v pohybu a to přesně pro nás tato hra představuje. Jde o kombinaci fyzické zdatnosti, spojené s velkou dávkou taktiky, sebeovládání a týmového ducha. Našim cíle je nabídnout paintballové hřiště pro Brno a okolí, které Vám nabídne kvalitní a bezpečnou hrací plochu, pohodlné zázemí jak při hře tak i v čase, kdy se na hru připravujete nebo již vstřebáváte adrenalin nabraný při soubojích.

Při hře vám bude vždy k dispozici kvalitní personál se zkušenostmi hráčů české paintballové ligy. Nemusíte se bát, že budete ponecháni napospas hře, vše Vám vysvětlíme a na hru připravíme, tak aby jste si příjemně zahráli. Přijďte se přesvědčit, že náš sportovní areál v Brně Líšní pro vás bude místem, kam se rád vrátíte buď s obchodními partnery, kolegy nebo i s celou rodinou. V našem areálu najdete i čtyři kvalitní tenisové kurty, které jsou k dispozici od dubna do konce září.

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Belcredi Brno

Hotel Belcredi Brno

Brno, Jihomoravský kraj
Hotel Velká Klajdovka

Hotel Velká Klajdovka

Brno, Jihomoravský kraj
Take 5 Brno

Take 5 Brno

Brno, Jihomoravský kraj