Úvod > Co chcete dělat? > Outdoor School Jizera – sporovní aktivity v srdci Českého ráje
Zážitky

Outdoor School Jizera – sporovní aktivity v srdci Českého ráje

Outdoor School Jizera je mnoho let zavedenou firmou v oblasti organizování skupinových sportovních a outdoor aktivit. Poskytujeme komplexní nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů.
Outdoor School poskytuje nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů, jako např. vodácké kurzy na Jizeře a horolezecké kurzy pro začátečníky, outdoor expedice s kurzy přežití v divoké přírodě, cyklistické nebo pěší výlety po Českém Ráji či Krkonoších, poznávací zájezdy po památkách a jiných zajímavostech a celou řadu dalších aktivit.

Firma Outdoor School Jizera též funguje jako půjčovna lodí na Jizeře – k dispozici je raft Colorado a Pulsar, plastové 3místné kánoe anebo i mořský kajak. Samozřejmostí je nezbytné vodácké vabavení, jako jsou pádla, záchranné vesty a lodní pytle půjčujeme zdarma, bez ohledu na počet! Dovoz a odvoz zajišťujeme především v úseku Jizery: Podspálov – Malá Skála – Dolánky – Turnov – Přepeře, ovšem není problém domluvit se i na jiných destinacích! Dovoz i odvoz lodí je též zdarma!

Outdoor School Jizera disponuje skvěle vybaveným přírodním lanovým areálem v Malé Skále, přímo u břehu řeky Jizery. Narozdíl od většiny podobných zařizení, vystavěných na umělých sloupech, se náš areál může pyšnit tím, že se nachází kompletně v přírodním prostředí – lana jsou natažena mezi korunami vzrostlých stromů. Při návštěvě našeho lanového areálu si kromě adrenalinového zážitku z vysokých prolézaček a lanovek můžete užít i malebný pohled z korun stromů na krásnou přírodu Českého Ráje v okolí řeky Jzery!
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí