Úvod > Co chcete dělat? > Outdoor Lasergame v Tuřanech
Letní sporty

Outdoor Lasergame v Tuřanech

Nová generace venkovní zábavy pro všechny věkové kategorie. Outdoor Lasergame ej absolutně bezpečná adrenalinová sportovní aktivita. V Tuřanech se můžete těšit na velké hřiště plné překážek.

Outdoor Lasergame v Tuřanech nedaleko Slaného nabízí bezpečný, bezbolestný a plně bezdrátový systém hry na hřišti o 5600m2. K dispozici je zázemí zavedené restaurace (občerstvení, wc, šatna, minigolf). Lze hrát za libovolného počasí i denní doby vhodné pro pobyt venku. Outdoor Lasergame je ideální pro školy, teambuildingy, oslavy narozenin, dětské tábory. Po dohodě přijedou organizátoři i za vámi do libovolné lokality.

Hra je založena na vysílání infračerveného světla, zásah tedy nebolí a není potřeba používat žádné ochranné prvky ani speciální oblečení: přijďte v létě v tričku! Virtuální "střela" je 100% bezpečná, a to i pro oči.

Výhodou hry je bezdrátová technologie: žádné kabely, možnost ovládání a změna nastavení i během hry. Detektor zásahu budete mít pouze na čelence a zbrani: netřeba žádných plastových skeletů a na hratelnosti to neubírá (podobný systém se používá pro výcvik v armádě). Na konci hry je ze zbraní automaticky vyčtena databáze všech zásahů a každý hráč obdrží vytištěnou tabulku s výsledky.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Kvíc ve Slaném

Vinařství Kvíc ve Slaném

Slaný, Střední Čechy
Restaurace Továrna Slaný

Restaurace Továrna Slaný

Slaný, Střední Čechy
Pivovar Továrna Slaný

Pivovar Továrna Slaný

Slaný, Střední Čechy
Pivnice Továrna Slaný

Pivnice Továrna Slaný

Slaný, Střední Čechy