Úvod > Co chcete dělat? > Outdoor aktivity v Českém ráji
Zážitky

Outdoor aktivity v Českém ráji

Poskytujeme komplexní nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů. Půjčovna raftů a kanoí na Jizeře, adrenalin – park vysokých lan s lanovkou přes řeku, lukostřelba, střelba ze vzduchovky, hry v přírodě, týmové hry, teambuilding, a další.
Pro školní skupiny nově Eko hry jako součást programů na vysokých lanech a sjíždění Jizery. Vodácké a horolezecké kurzy pro začátečníky, outdoor expedice s kurzy přežití v divoké přírodě, cyklistické nebo pěší výlety po Českém ráji či Krkonoších, poznávací zájezdy po památkách a jiných zajímavostech a celou řadu dalších aktivit.

Lze je vřele doporučit např. pro školy jako dobrý způsob odreagování žáků od studia, ale i pro skupiny zájemců, kteří chtějí prožít krásné zážitky v přírodě nebo vyzkoušet nové druhy sportů. V neposlední řadě se zabýváme také pořádáním firemních akcí za účelem prohloubení týmové spolupráce (tzv. teambuilding), jejichž podstatou je plnění rozličných úkolů, které vyžadují sehraný tým a mají blahodárný vliv na stmelení pracovního kolektivu a zlepšení osobních vztahů mezi zaměstnanci. Teambuildingové akce lze vřele doporučit jako způsob užitečného odreagování zaměstnanců každé firmě, která chce jít s dobou a mít k dispozici dobrý a sehraný pracovní tým.

Kvalitu a profesionální úroveň našich akcí zajišťuje tým instruktorů, tvořený absolventy FTVS UK, držiteli osvědčení ČHS "instruktor horolezectví třídy I." a řadou dalších odborníků.

Zajistíme vám ubytování ve spolupráci s penziony Sporthotel Frýdštejn v Českém ráji a Alpin penzion v Krkonoších (Rokytnice n. Jiz.). Ubytování v těchto podnicích samozřejmě není podmínkou, avšak lze ho s ohledem na jejich vybavení a dostupnost cílových lokalit vřele doporučit.

Naše firma se zaměřuje především na aktivity v oblasti Českého Ráje a Krkonoš, avšak po dohodě jsme schopni zajistit akce kdekoliv v České republice.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Pukū

Pukū

Turnov, Český ráj
Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn

Turnov, Český ráj