Úvod > Co chcete dělat? > OneTicket – poznejte krásy Česka vlakem
Zážitky

OneTicket – poznejte krásy Česka vlakem

Ideálním dopravním prostředkem na výlety za známými i dosud utajenými místy v Čechách a na Moravě může být vlak. Nikde žádné zácpy, problémy s parkováním a především možnost nevázat se na konkrétní start a cíl. Nejen pro výletníky proto nabízí železnice jednotnou jízdenku OneTicket.
Jednotná jízdenka tzv. Systému jednotného tarifu poskytuje cestujícím řadu výhod. Díky ní mohou cestovatelé využít při svém putování kterýkoliv spoj a neřešit, co dělat, když konkrétní vlak ujede. S OneTicket si zkrátka nastoupí do dalšího, nehledě na konkrétního dopravce, který vlak provozuje. Do Systému jednotného tarifu či zjednodušeně OneTicket je zapojeno více než 99 % všech spojů v Česku a dokonce ani není nutné hledat, které konkrétní to jsou.

Stačí použít jednoduchý vyhledávač na webu OneTicket.cz nebo aplikaci OneTicket – Jedna jízdenka, kterou si stáhnete z Google Play či App Store. Spoje zde nejen najdete, ale lístky si pochopitelně rovnou i koupíte. Kromě jednotlivých jízdenek si lidé mohou pořídit časové jízdenky (a to jako traťové, tak síťové) a jezdit po výletech po danou dobu bez omezení. K dispozici jsou také pro konkrétní spoje i místenky.

Státní jízdenka chrání práva cestujících, a to i při kombinaci spojů různých dopravců. OneTicket poskytuje rovněž asistenci při cestování pro lidi se sníženou schopností pohybu a orientace. Pro tyto osoby nabízí OneTicket jednoduchou možnost objednání asistence pro vybraný spoj a díky ní se mohou i oni vypravit poznávat krásy Česka. Agentura CzechTourism vytipovala sedmdesát míst pro bezbariérové výlety po celé České republice. Pro pravidelné cestující – anebo náruživé výletníky -OneTicket přináší v rámci věrnostního systému slevu 25 % na nákup jednotlivých jízdenek. 

Provozovatel

OneTicket

Zákaznické centrum
Nábřeží Ludvíka Svobody
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 222 266 755
Email:
info@oneticket.cz
WWW:
oneticket.cz
GPS:
50,081478 14,419757
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

2,5 hodiny