Úvod > Co chcete dělat? > Olomouc region Card – zahrnuje nejzajímavější místa regionu
Olomouc region Card – zahrnuje nejzajímavější místa regionu
"> "> KASTE bobová dráha jízda výrez.JPG "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Olomouc region Card – zahrnuje nejzajímavější místa regionu

Turistická karta, která vás opravňuje v Olomouci, na Střední Moravě a v Jeseníkách navštívit zdarma více než 90 nejzajímavějších míst (památky, muzea, zoo a další místa) a dále vám umožňuje čerpat atraktivní slevy min. na 80 místech. S kartou poznáte všechny krásy Olomouckého kraje.

Nebudete muset shánět lístky na městskou dopravu v Olomouci, ušetříte v aquaparcích i jiných sportovních a relaxačních zařízeních, utratíte méně v restauracích, vydáte méně za ubytování.

Ke každé zakoupené kartě dostanete zdarma praktického průvodce. Získáte informace o atraktivních místech, kde můžete uplatnit Olomouc region Card, včetně kontaktů a otevírací doby.

Na výběr jsou dvě varianty délky platnosti karty – 48 hodinová za 240 korun, nebo karta platící 5 dnů za 480 korun. Oba typy karet zakoupíte také za zvýhodněnou cenu pro děti. Dětská karta platí do dovršení 15. roku a její cena je poloviční. Kartu je možné zakoupit na informačním centru na Horním náměstí v Olomouci, nebo v jiných informačních centrech v dané oblasti.
 

Nejatraktivnější místa

Velkým bonusem Olomouc region Card je volný vstup na největší atraktivity v okolí. Rodiny s dětmi využijí volný vstup do Zoo Olomouc – Svatý Kopeček, která je známá svým akváriem se žraloky – největším v České republice. Pokud rádi navštěvujete hrady a zámky vydejte se třeba na zámek Moravská Třebová, Úsov, Tovačov, Holešov, Čechy pod Kosířem, hrad Helfštýn nebo Náměšť na Hané.

Na všechna tato místa máte s Olomouc region Card vstup zdarma. Dále můžete navštívit i Kroměříž s památkami zařazenými na seznam UNESCO. Zdarma se zde podíváte do Arcibiskupského zámku nebo Květné zahrady.

Provozovatel

Informační centrum města Olomouc

Horní náměstí (radnice)
772 00 Olomouc
Tel.:
+420 585 513 385
Email:
infocentrum@olomo...
WWW:
www.olomoucregion...
GPS:
49,593808 17,250264
 
 

Vstupné

Cena: 240 Kč

Snížená cena: 120 Kč

Poznámka:cena 48hodinové karty. Cena 5denní karty: 480 Kč plná cena, 240 Kč snížená.

 

Časová náročnost

48,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Moravská restaurace

Moravská restaurace

Olomouc, Olomoucký kraj
Restaurace a pizzerie U Kristýna

Restaurace a pizzerie U Kristýna

Olomouc, Olomoucký kraj
Levandulové bistro Olomouc

Levandulové bistro Olomouc

Olomouc, Olomoucký kraj
Restaurant U Mořice

Restaurant U Mořice

Olomouc, Olomoucký kraj