Úvod > Co chcete dělat? > Okusit, nadýchat, ohmatat co je to bio na Biofarmě Slunečná

Okusit, nadýchat, ohmatat co je to bio na Biofarmě Slunečná

Životní styl
Biofarma s rozlohou 35 ha, v nádherné šumavské přírodě vltavského údolí ve Slunečné, s chovem ovcí, koz, krav, oslů a drůbeže s vlastními zpracovatelskými kapacitami. Vesnické prostředí s mnoha hospodářskými zvířaty poskytne, nejenom rodinám s dětmi, jedinečné zážitky.
Vydejte se na návštěvu biofarmy s prohlídkou chovu zvířat, prohlídkou minimlékárny, ochutnávkou produktů, možností jejich koupě a podle zájmu i s výkladem či možností vyzkoušet si dojení. Chováme kozy, ovce, skot, drůbež a osly. Mléko zpracováváme ve vlastní sýrarně na sýry, žervé, tvaroh, jogurty a máslo. Nacházíme se ve velmi malebné lokalitě na okraji NP a CHKO Šumava. Vltavské údolí se zde velkolepě otevírá v blízkosti Lipenské přehrady, nad ním se vypíná jeden z významných šumavských masivů Trojmezí s unikátním Plešným jezerem.

Pension Slunečná vám nabízí osm apartmánů, nadstandardních plochou, řešením i vybavením. Apartmány se nachází ve dvou originálních zrestaurovaných staveních – Dům s vltavskou vyhlídkou a Dům v samotném srdci farmy. Světlé barvy, využití přírodních materiálů a starožitný nábytek dotváří stylové rustikální prostředí.

Ať se rozhodnete pro kterékoli roční období, pro pěší či cykloturistiku, vodní či lyžařské sporty, kulturu nebo rybaření - Slunečná nezklame vaše přání.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmány Knížecí cesta Lipno

Apartmány Knížecí cesta Lipno

Horní Planá, Jižní Čechy
Penzion Snežná ve Volarech

Penzion Snežná ve Volarech

Volary, Jižní Čechy
Penzion u Kocsisu Volary

Penzion u Kocsisu Volary

Volary, Jižní Čechy
Penzion u Heřmánků Volary

Penzion u Heřmánků Volary

Volary, Jižní Čechy