Úvod > Co chcete dělat? > Ochutnávková pivnice a minipivotéka v Brně

Ochutnávková pivnice a minipivotéka v Brně

Gurmánská turistika
Název "Ochutnávková pivnice" přesně vystihuje náš záměr nabídnout hostům možnost vychutnat si kvalitně ošetřený a výborně načepovaný český ležák a zároveň mít příležitost ochutnat rozličné pivní styly.
Na dvou pípách je stále k dispozici filtrovaný a nefiltrovaný Primátor z Náchoda. Na dalších můžete ochutnat až pět různých piv z českých minipivovarů, menších průmyslových pivovarů a také piva ze zahraničí. Osmá piva je vyhrazena pouze pro piva ze zahraničních pivovarů.

Sudy s pivem jsou umístěny v chlazeném sklepě, kde je maximální teplota 8 °C. Piva putují k pípě dochlazovaným pivním vedením (pythonem) a jsou ještě dochlazována přímo pod pípou a také ve výčepním stojanu. Klasické ležáky a např. Weizienbiery jsou chlazeny na teplotu cca 6 °C, piva vyžadující vyšší servírovací teplotu na 8 °C až 10 °C.

Pro každý styl piva máme připravený vhodný typ sklenice. Ležáky čepujeme klasicky na hladinku s krásnou krémovou pěnou tak, aby si co nejlépe uchovaly svou kvalitu a pitelnost.

V dvou chladničkách pro vás máme připravená zajímavá lahvová piva, která můžete buď ochutnat přímo na místě, nebo si je odnést domů. 
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 9. 2019
14.10.
17.10.
46. MFF Ekofilm v Brně

46. MFF Ekofilm v Brně

Brno, Jižní Morava
13.9.
15.11.
Bonjour Brno 2020

Bonjour Brno 2020

Brno, Jižní Morava
12.7.
19.7.
ProART festival Brno

ProART festival Brno

Brno-střed, Jižní Morava
13.8.
16.8.
Na prknech, dlažbě i trávě

Na prknech, dlažbě i trávě

Brno, Jižní Morava