Úvod > Co chcete dělat? > Občanská plovárna - restaurace a music club

Občanská plovárna - restaurace a music club

Gurmánská turistika
Občanská plovárna je rozhodně jedno z nejatraktivnějších míst v Praze, kde se můžete bavit, ale i pracovat. Charakteristická architektura budovy na břehu Vltavy s naprosto úžasným výhledem přes řeku na Staré Město, velká terasa nad hladinou, zahrada i hlídané parkování v objektu.
Restaurant - rauty – BBQ - letní terasa – noční kuchyně
Restaurace Občanská Plovárna se může pochlubit proslulým thajským šéfkuchařem, Paramesem „Mesym“ Wongwanem, který pravidelně obměňuje nápaditě složené menu tak, aby vystihovalo tradiční orientální receptury založené na čerstvosti a síle původních surovin.
Restaurace nabízí skvělé gurmánské zážitky pro uspořádání brunche, obědové hodování, odpolední snack, ale také pozdní večeře. Také milovníci dobrého vína si příjdou na své. Vinné menu pečlivě složené našim sommelierem je pestrou nabídkou vín z vyhlášených regionů vinného světa a citlivým průřezem odrůd i chutí. Samotné prostředí restaurace je fascinující. Dvoupatrový interier historické budovy doplněný o orientální expozice skvěle funguje s kulinářskými kouzly našeho šéfkuchaře a v kombinaci s profesionální obsluhou učiní váš večer nezapomenutelným.

River Club – DJ´s – live performans – show – parties – VIP servis

V kožených sedačkách s kulisou laserových světel a muziky rezidentních i hostujících předních DJs můžete popíjet cocktaily a užívat si večer s přáteli či singl. Moderním světelným parkem vybavený a nejlepší technikou ozvučený parket je viditelný i z galerie druhého patra. Až pod střechou objevíte i diskrétní VIP zónu. Navzdory členitosti prostoru, která dodává atmosféře patřičnou dávku svůdnosti, působí klub kompaktním dojmem a 4 bary jsou dobře dostupné všem hostům.

Interiér restaurantu a clubu
je, ať už sám nebo spolu se zahradou, terasou a pontonem na břehu řeky, ideálním místem k pořádání nejrůznějších akcí během roku. Kapacita celého komplexu Občanské plovárny je až 2000 osob. Nicméně pro komornější příležitosti můžete využít jednotlivých zón s kapacitou od 20 osob, včetně zajištění parkování. Restaurace Občanská plovárna vám zajistí i externí zavážkový catering kdekoliv v rámci Prahy a blízkého okolí včetně veškerého servisu i obsluhy.

Příklady akcí:

formální firemní obědy a večeře / rauty / koktejly/ BBQ / tiskové konference / firemní prezentace / workshopy/ slavnostní sešlosti / soukromé i firemní večírky / módní přehlídky / party/ team buildingy/ eventy

Pro kterýkoliv typ akce vám OP poskytne služby cateringu, stávající zvukovou a světelnou aparaturu, casinové hrací stoly pro fun game, vše včetně personálu , dále venkovní prostory pro open air stage, jejich dekorace, DJ´s a další služby dle individuální dohody. V případě přání může být zajištěn doprovodný program vhodný pro daný typ akce, případně stylizovaný na požadované téma (mexický, kubánský večer, Rio de Janeiro, Sv. Valentýn, Velikonoce, a mnoho dalších). K nabídce patří hudební a taneční produkce, DJ´s, módní, kadeřnické, kouzelnické, barmanské, ohňové a další umělecké show, sportovní hry i adrenalinové atrakce a další program dle vašich představ.


 
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019