Úvod > Co chcete dělat? > Wellness centrum Hotel Centrál v Klatovech
Wellness centrum Hotel Centrál v Klatovech
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Wellness centrum Hotel Centrál v Klatovech

Lázně a wellness
V hotelu Central v Klatovech byla otevřena venkovní část wellness centra v hotelové zahradě na ploše 600 m². Nabízí 2 vyhřívané bazény, 2 sauny, hydroterapii, sluneční louku a širokou nabídku relaxačních procedur. Wellness a relaxační pobyty jsou k dispozici nejen hotelovým hostům!
Chloubou hotelu je wellness centrum, kde můžete darovat svému tělu pár hodin pohody. Užít si můžete vyhřívaný venkovní relaxační bazén 8 x 6 m se slanou vodou s dětským brouzdalištěm a protiproudem, vyhřívaný vnitřní relaxační bazén se slanou vodou s protiproudem, vodopádem a masážními tryskami i perličkou o velikosti 8 x 6 m.

Finská sauna, solná sauna, sluneční louka a masáže a wellness procedury všeho druhu - klasické, reflexní, lymfodrenáž, detoxikace, shiatsu, lávové kameny, hydroterapie, termoterapie, rašelinové zábaly, lavatherm, uhličité koupele a mnohé další.

Součástí wellness je také samozřejmě péče o váš žaludek - k příjemnému posezení v letních měsících vás zláká letní terasa v hotelové zahradě s vyhřívaným bazénem. Vnitřní relaxační bazén se slanou vodou a teplotou 30 °C v zimě, 27°C v létě.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Lev

Restaurace Lev

Klatovy, Šumava
Hotel Irida v Plzni

Hotel Irida v Plzni

Plzeň, Plzeňsko a Český les