Úvod > Co chcete dělat? > Rodinné pobyty s možností wellness v Brdech

Rodinné pobyty s možností wellness v Brdech

Lázně a wellness
Prožijte víkend s rodinou v krásném prostředí Brdské vrchoviny pouze 40 minut z Prahy! Ermi Hotel*** v Jincích je hotel s příjemnou rodinnou atmosférou a bohatou nabídkou wellness procedur a doprovodných programů, situovaný v krásné přírodě Brdské vrchoviny s výhledem na bájný vrch Plešivec.
Ermi hotel je oblíbeným místem pro víkendové, relaxační a rodinné pobyty, vybrat si můžete  z bohaté nabídky wellness procedur. Wellness služby hotelu vám poskytnou maximální péči o tělo, relaxaci a odpočinek. Duši dejte odpočinout při relaxační shiatsu masáži, Dornově metodě a Breussově masáži či psychické masáži. Přebytečnou energii můžete vybít při sufijském cvičení, japonské relaxaci, cviční Pilates, tanci, józe, při jízdě na rotopedu, turistice nebo Nordic Walking, na kole nebo lyžích.

Hotel nabízí svým hostům ubytování vysoké kvality, klimatizovaný salonek s kapacitou 40 osob a dále menší salonek s kapacitou 20 osob. Hotel zároveň nabízí možnost příjemného posezení v hotelové restauraci s barem nebo na venkovní terase s možností grilování a poskytuje kvalitní gastronomické služby.

Zorganizujeme pro vás akce "na klíč" se širokou nabídkou doprovodných programů (masáže, kosmetika, pedikůra, manikůra, vizažistka, ochutnávka vín, ochutnávka whisky, barmanská show, živá hudba, disco s karaoke, taneční skupiny, jízda na koních, lukostřelba, petanque, paintball, seskoky padákem atp.). Po okolí se můžete vydat po vynikajících turistických a cykloturistických trasách nebo s košíkem do výtečného houbařského terénu.

Poloha hotelu zajišťuje klidné a příjemné prostředí a ničím nerušený pobyt. Ermi hotel je malý útulný hotel s vůní lesa, kde nejste číslo pokoje, ale náš milý host.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinný pivovar Vilém v Jincích

Rodinný pivovar Vilém v Jincích

Jince, Střední Čechy
Ubytování u Prejzků

Ubytování u Prejzků

Lhotka, Střední Čechy
Rezidence Holšín

Rezidence Holšín

Rosovice, Střední Čechy
Penzion Ranch Hořovice

Penzion Ranch Hořovice

Hořovice, Střední Čechy