ÚvodCo chcete dělat?ZážitkyInteraktivní VR hry v POP Airport
Dinosauři VR 3
Zážitky

Interaktivní VR hry v POP Airport

Vypravte se 80 miliónů let do pravěkého světa, kde se setkáte tváří v tvář s největšími giganty naší planety ve hře Dinosauři VR. Nebo se vydejte se do temných a strašidelných míst a prověřte svoje schopnosti i týmovou spolupráci ve hře The Lost Lab.

Nasaďte si VR brýle a vydejte se 80 milionů let zpět do druhohor nebo hluboko do temného podzemního labyrintu. U nás si totiž vyberete ze dvou interaktivních VR her, které vás doslova pohltí. Hra Dinosauři VR vám díky nejmodernější technologii 5D vjemových efektů přináší pocity hrdinů dobrodružných filmů jako Cesta do pravěku nebo Jurský park. Ve hře The Lost Lab získáte vícesmyslový zážitek podobný únikové místnosti. Přenese vás do temného strašidelného podzemí a prověří vaše schopnosti i týmovou spolupráci při prozkoumávání prostor ztracené laboratoře. Nasaďte si VR brýle a vykročte za dobrodružstvím.


Dinosauři VR

Tenhle multismyslový projekt se nachází na rozloze 150 m² a může se ho zúčastnit jednotlivec od 8 let s doprovodem nebo skupina až 4 osob. Společně se všichni vydají na unikátní cestu do druhohor a pokusí se vypátrat legendární druh dinosaura, o kterém se i vědci celá desetiletí dohadují, jak asi vypadal. Cesta skýtá neobvyklou spoustu zážitků a poznání, setkání s ikonickými dinosaury té doby od ankylosaurů, triceratopsů přes pteranodony. Bezpochyby k největším zážitkům bude patřit setkání tváří v tvář s nejznámějším dinosaurem celé historie – tyrannosaurem Rexem, let krajinou na virtuálních kluzácích nebo selfie s dinosaury.
 

The Lost Lab 

Po cestě do laboratoře, ukryté hluboko pod zemí, musíte vyřešit několik hádanek, které prověří vaši všímavost, zručnost a zároveň týmového ducha. Jen tak se dostanete skrze několik zamčených dveří dál k rozkrytí záhady... Kontakt s těžebním zařízením Divr Labs, které se nachází v podzemních tunelech, se ztratil. Vydejte se do temných a strašidelných míst a prověřte svoje schopnosti i týmovou spolupráci při prozkoumávání prostor ztracené laboratoře. Jako členové speciální jednotky budete mít za úkol laboratoř najít, obnovit kontakt a zjistit, co se stalo. The Lost Lab vám poskytne kvalitní 4D vícesmyslový zážitek podobný únikové místnosti. Prostor pro pohyb ve hře 150 m², hry se může zúčastnit jednotlivec od 10 let s doprovodem nebo skupina až 4 osob.
 

5D zážitek

Vyberete si kteroukoliv z VR her a očekávejte jen pocit z naprosto reálného zážitku – a to díky technologii 5D reálných smyslových efektů. Ať se otočíte na jakoukoliv stranu, všude uvidíte krásu druhohorního pralesa a uslyšíte zvuky zvířat, které nahánějí strach, že jen strnule čekáte, odkud na vás zaútočí obávaný tyranosaurus rex. Vítr ve vlasech a sálající žár aktivní sopky vás nenechají na pochybách, že opravdu letíte nad krajinou druhohor. Nebo se raději vydáte temnými chodbami podzemního dolu a nastražíte uši, z jaké strany uslyšíte cupitání osmi nohou? Nejreálnější VR zážitek pouze v Dinosauria Museum Prague.

Aktuality

Cyklohráček – neobyčejný výletní vlak z Prahy na Okoř a do Slaného

Speciální vlaková souprava Cyklohráčku vás letos doprovází již desátým rokem při vašich cestách za výlety. Jezdí z Prahy hl. n. do Slaného (Zlonic) opět každou sobotu, neděli a státní svátky od 23. března do 27. října 2024.
Lichoceves, Středočeský kraj

Adéla Elbel – První poločas rozpadu

Komička Adéla Elbel žije život, jak nejlíp dokáže. Ale protože to občas zas tak dobře nedokáže, dala vzniknout svému speciálu „Stand up your life: první poločas rozpadu”, ve kterém mluví o tom nejpodstatnějším – tedy sama o sobě.
Okoř, Středočeský kraj

Letní párty

Tradiční letní festival napříč generacemi v obci Dobrovíz.
Dobrovíz, Středočeský kraj

In Vino Hostivice 2024

10. ročník mezinárodního festivalu vína se uskuteční ve dnech 9. a 10. srpna v Hostivici.
Hostivice, Středočeský kraj

Poezie a performance

Velká mezinárodní výstava v letohrádku Hvězda představí na šest desítek umělců zejména z Východní Evropy. Výstava je složená z interaktivních objektů, zvukových a obrazových záznamů, filmů, fotografií, partitur i instalací dokumentujících jednotlivé performance.
Praha 6, Praha

12. český ukulele festival

Koncerty, workshopy, open mic, bohatá tombola a cirkusová show.
Únětice, Středočeský kraj

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2024

Již 52. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2024 je k vidění v Lidické galerii. Téma letošního 52. ročníku, kterého se zúčastnily děti z 81 zemí světa, je Karavana.
Lidice, Středočeský kraj

Letní kino Vypich

Letní kino Vypich, známé také jako (ne)konečná Vypich, najdete na Praze 6 na Vypichu u Obory Hvězda. Promítá vždy ve čtvrtek.
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Majaland Praha

Vydejte se na výlet do pohádkového světa včelky Máji, Vilíka a Vikinga Vika. V Majalandu si budete připadat jako v pohádce!
Tuchoměřice, Středočeský kraj

Dinosauria Museum Prague – Dinosauria Praha

Zažijte nevídané dobrodružství tváří v tvář dinosaurům v moderním interaktivním světě Dinosauria Museum Prague. Můžete zde obdivovat originální až 154 milionů let staré kostry dinosaurů, věrné modely v životní velikosti a unikátní sbírku minerálů, která zahrnuje neuvěřitelných 6000 exponátů.
Tuchoměřice, Středočeský kraj

Komentované prohlídky s paleontologem v Dinosauria Museum Prague

Prohlídky každý čtvrtek od 14:00 a od 17:00, o víkendu pak každé 2 hodiny.
Tuchoměřice, Středočeský kraj

Hopsaland

Ať už jsou začínající hopsálci nebo pokročilí skokani, v novém království žabky Áji a jejich kamarádů si užijí spoustu zábavy. Skákací herna je totiž místem, kde mohou děti skákat, hrát si a rozvíjet svoji kreativitu i fyzickou zdatnost.
Tuchoměřice, Středočeský kraj

Sledování letadel na letišti Václava Havla z vyhlídkové terasy Tuchoměřice

Zveme vás na zastřešenou vyhlídkovou terasu, ze které mohou milovníci letadel sledovat vzlétají a přistávající letadla z přilehlého Letiště Václava Havla. Terasa se nachází v outletovém a zábavním centru POP Airport.
Tuchoměřice, Středočeský kraj

POP Airport

Nakupování a zábava na jednom místě!
Praha, Praha

Jezdecká stáj Preláta na Přední Kopanině

Jezdecký výcvik ve stáje Preláta je vhodný pro začínající i pokročilé jezdce se zájmem o sportovní a rekreační ježdění. Jezdecká škola zde funguje již od roku 2000 a stáj je členem České jezdecké federace.
Praha-Přední Kopanina, Praha

Kaple svaté Ludmily a Marty v Přední Kopanině

Původně šestiboká kaple byla vystavěna při obvodové zdi jezuitského dvora podle záznamu v pamětní knize v roce 1712.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurant Budweiser Budvar a Kavárna Caffè l’attesa – odpočinek na letišti

Na dohled obou letištních terminálů letiště v Praze Ruzyni můžete využít chvilky posezení v Restaurantu Budweiser Budvar nebo ve vedlejší Kavárně Caffè l’attesa. Obě zařízení nabízí služby pro pohodlné cestování – wifi free a obrazovka s odlety a přílety všech leteckých spojů.
Praha 6, Praha

Restaurace V Polích Malé Čičovice

Domácí, pohodová atmosféra, romantický interiér, klidné prostředí a především famózní kuchyně, která vychází z těch nejlepších receptů našich babiček – to je restaurace penzionu V Polích, která figuruje na seznamu TOP restaurací Maruerova výběru Grand restaurant.
Číčovice, Středočeský kraj

Hotel Dolce Villa v Praze

Klidný rodinný hotel nabízí ubytování blízko letiště Praha v 21 komfortních dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech. Součástí jsou dvě restaurace a wellness centrum.
Praha 6, Praha

Burger Bar

Restaurace na Praze 6 s krásnou zahrádkou, domácími burgery a spoustou dalšího.
Praha 6, Praha

Číčovický dvůr – folklór kousek za Prahou

Restaurace s folklorním programem v jedinečných prostorách selského statku Čičovický dvůr se nachází jen 5 km od letiště Ruzyně (15 minut na metro Dejvická). V prostředí z dob našich předků nabízí klasickou českou i slovenskou kuchyni. Přijeďte si odpočinout a uvolnit se!
Číčovice, Středočeský kraj

Restaurace Dívčí skok v Šárce

Restaurace Dívčí skok se nachází nedaleko koupaliště Divoká Šárka, zhruba na půl cesty od konečné tramvaje na Evropské a Jenerálkou. V nabídce je jednoduché občerstvení a alkoholické i nealkoholické nápoje.
Praha 6, Praha

Dvůr Hoffmeister Číčovice – za jídlem, odpočinkem i koňmi

Vypřáhněte, užijte si klidu a pohody a pochutnejte si v naší rustikální umělecké gurmánské restauraci. Milovníci koní mohou navštívit naše stáje a děti se projet na poníkovi.
Číčovice, Středočeský kraj

Bistro Okoř

Bistro Okoř je oblíbeným místem pro rodinné výlety, romantická posezení i přátelská setkání.
Okoř, Středočeský kraj