!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Branišovské tajemství
Zážitky

Branišovské tajemství

Úniková hra s názvem Branišovské tajemství, která se nachází přímo v centru Budějovic a je vhodná jak pro rodiny, tak partu kamarádů.
Původně v prostorách kde se nyní hra nachází měla vzniknout kavárna. Při rekonstrukci sklepních prostor byla však nalezena pod podlahou tajná schránka, která obsahovala dokumenty odkazující na události, které se odehrávají v Branišovském lese. 

Po jejich prozkoumání došlo k rozhodnutí, že místo kavárny zde vznikne úniková hra a každý z hráčů bude mít možnost toto tajemství poznat.

Pokud jste nikdy neslyšeli o Branišovském lese a jeho paranormálních jevech, doporučujeme např. článek na Wikipedii. Mezi nejznámější patří Havárie UFO, strom oběšenců, tajemná bílá paní, nebo kroky v listí o kterých lidé vypovídají, že je slyšeli, ale nebyl vidět žádný člověk.

V Branišovském lese vzniklo nespočet dokumentárních filmů a navštívili ho desítky hledačů záhad. O to víc jsme nemohli uvěřit tomu, co se v prostorách únikové místnosti podařilo najít.

Hra je vhodná pro 2-5 hráčů a její délka je 60 minut.

Venku již začíná být zima, tak vezměte rodinu, nebo partu kamarádů a pokuste se vyřešit tuto logickou hru v nejlepším čase a zapište se na zeď v únikové místnosti.
 
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Borůvka v Českých Budějovicích

Kavárna Borůvka v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy
Restaurace Zvon České Budějovice

Restaurace Zvon České Budějovice

České Budějovice, Jižní Čechy
Hotel Dvořák v Českých Budějovicích

Hotel Dvořák v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy