Úvod > Co chcete dělat? > Boulderová stěna Lokalblok
Letní sporty

Boulderová stěna Lokalblok

Restaurace, sportovní bar v Praze na Smíchově a především lezecká stěna – bouldering, která nabízí více než 500 m² lezeckých profilů. Lokal Blok pořádá také kurzy pro začátečníky i pokročilé. Se základy lezeckého sportu vám ochotně poradí profesionálové.
LOKAL BLOK je největší boulderová stěna v České republice. Profesionálům i začínajícím lezcům nabízí přes 500 m² lezeckých profilů s více než 60 vyznačenými cestami různé obtížnosti. Dokonale tak odpovídá požadavkům stále většího počtu nadšenců, kteří boomu boulderování (tedy lezení bez jištění) propadli. Stěna nebývá většinou příliš vysoká, v LOKAL BLOKU maximálně 4,5 metru, a na zemi jsou vysoké měkké matrace, do kterých lezci padají.
 
Veškeré vybavení potřebné k boulderování (speciální lezecké boty, pytlík na magnésium) je možné si při příchodu zapůjčit, popřípadě i koupit. Vstupné není časově omezené, proto tato stěna představuje skutečně ideální vybytí. A komu je šedesátka cest málo, může se zavěsit také na další části z bohatého vybavení stěny: lišty, hrazdy, ribstole, lana aj…
 
Profesionálové, kteří jsou na stěně vždy k dispozici, vám rádi poradí se základy boulderového lezení i s technikou či vhodným tréninkem. Konzultovat s nimi můžete i různé iontové nápoje či zdravé tyčinky na dodání potřebné energie. Pro začátečníky, nebo ty, kteří touží po pravidelném tréninku pod odborným dohledem, pořádá boulderová stěna LOKAL BLOK kurzy. Zejména o kurzy pro děti a mládež bývá neobvyklý zájem. Pořádáme kurzy lezení pro začátečníky, pokročilé, firmy, školy, děti a dospělé, akce pro skupiny.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí