Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Savannah – nechte se hýčkat ve Znojmě
Lázně a wellness

Hotel Savannah – nechte se hýčkat ve Znojmě

Hotel Savannah **** deluxe se nachází v těsné blízkosti středověkého města Znojma. Hotelové wellness & spa centrum vás nadchne plaveckým bazénem, saunou, parní lázní a kardiofitness centrem.

Hotel Savannah v Hatích u Znojma je nově vybudovaný mezinárodní hotel s komfortním ubytováním včetně nadprůměrných služeb spojených s ubytováním. Hotel Savannah nabízí nejen komfortní ubytování (více o hotelových pokojích naleznete zde), ale také nejmodernější vysokokapacitní kongresové centrum, restauraci & bar, wellness, fitness, svatby, Ajurvédu, spa centrum a vlastní parkoviště.

Restaurace & bar – Lobby, restaurace a bar vás okouzlí svou otevřeností a velkorysostí. Kuchyně nabízí jak české tak i mezinárodní speciality. Bar vás pohostí širokým výběrem nápojů a koktejlů. Pro milovníky exotiky a relaxačních terapií nabízí hotel autentické ajurvédské wellness masáže a procedury prováděné vyškolenými terapeuty ze Srí Lanky.

V těsné blízkosti Hotelu Savannah můžete využít prostory American Chance Casino Route 59 k příjemné zábavě až do ranních hodin.

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Jukebox Hotel

Jukebox Hotel

Znojmo, Jižní Morava
Merlin's Camp

Merlin's Camp

Znojmo, Jižní Morava
Hotel La Port

Hotel La Port

Znojmo, Jižní Morava
Viniční trať Peklo v Šatově

Viniční trať Peklo v Šatově

Šatov, Jižní Morava