Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna lodí Vnorovy – na palubě zážitků Baťovým kanálem
Letní sporty

Půjčovna lodí Vnorovy – na palubě zážitků Baťovým kanálem

Vydejte se na překrásnou plavbu unikátní vodní cestou – Baťovým kanálem. Z paluby lodě, kterou si budete řídit sami poznávejte krásu tohoto známého koutu Moravy. K řízení hausbótů a malých rekreačních lodí totiž nepotřebujete žádný průkaz ani zkoušky. Vítejte na palubě...
Baťův kanál je ryze rekreační a historickou vodní cestou, která je ideální pro trávení vaší dovolené na lodi. Trasa spojuje Otrokovice a Rohatec. Každý se může stát kapitánem lodi a může svoji dovolenou proměnit v nádhernou plavbu po trase téměř 80 km vodní cesty.

Nejnovější a největší lodí ve Vnorovech je Noe, bez ohledu na počasí příjemné místo pro Vaše nevšední zážitky na Baťově kanále. Její dřevěný interiér s otevíracími okny jako ve starých vlacích vytváří příjemnou retro atmosféru. Na lodi nechybí dobře zásobený lodní bar, bezbariérové WC a zadní sluneční paluba s grilem. Dále jsou v nabídce motorové loďky s maximální obsaditelností 8 osob Ouklejka a Pramička. Nechybí ani kanoe, rafty nebo kajaky.

Najdete nás ve Vnorovech přímo na plavební komoře. Naše přístaviště leží na unikátním křížení kanálu s řekou Moravou. To nám umožňuje poskytnout nejpestřejší nabídku plavebních tras, a proto máme i nejširší nabídku k tomu vhodných plavidel (motorové lodě, hausbóty, kánoe, rafty…). Pořádáme tematicky laděné plavby pro děti i dospělé (pohádkové, pirátské, komorní, za historií…). U nás není nuda! Čeká na vás Pohádková stezka, občerstvení Pod Majákem, čtyřnozí kamarádi…

Vnorovy jsou ale též technickým unikátem – kanál zde kříží řeku Moravu a pro bezpečné přetahování nákladních lodí zde byla zřízena lodní lanovka, jejíž zbytky můžeme obdivovat dodnes. V areálu přístavu je zabezpečeno parkování pro vaše automobily, k dispozici je i prodej občerstvení či zcela ojedinělá Galerie na vodě. Tato je umístěna na lodi Rozárka a čekají vás zde originální hrnečky, misky, polštářky a trička nebo šaty a haleny. V prostorách přístavu a navazující plavební komory je rovněž možné stanování a táboření, též se zde nachází půjčovna kajaků.

Provozovatel

Jan a Jana Šulcovi

Plavební komora 1
Vnorovy
696 61 Vnorovy
Tel.:
+420 602 815 874
Tel.:
+420 723 444 832
Email:
info@batuvkanal.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.batac...
GPS:
48,928211 17,347646
 
 

Časová náročnost

5,0 hodin