Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Blanko – na kole a úzkokolejkou krajem České Kanady
Letní sporty

Penzion Blanko – na kole a úzkokolejkou krajem České Kanady

Půjčte si kolo a vydejte se na výlet malebnou krajinou jižních Čech, na pomezí České Kanady a Třeboňska. Na odlehlém místě, u přírodní rezervace a rybníka Blanko nabízíme více než jen ubytování...
Na kole projedete Českou Kanadu, Waldviertel i Třeboňsko. Návraty z delších tras vám zkrátí unikátní úzkokolejné železniční dráha. Bydlet budete přímo u česko-rakouské hranice a pěšího turistického přechodu v místě bývalé staré celnice a zakázaného pásma na samotě u lesního rybníka a přírodní rezervace Blanko, kde si můžete kola vypůjčit. To vše dvě hodiny cesty autem z Prahy či Brna.

Rodinný penzion v srdci České Kanady poblíž Nové Bystřice je ideálním místem pro vaši dovolenou, ať už toužíte po romantickém wellness víkendu ve dvou, aktivní dovolené na golfu, kolech či běžkách nebo pouhé relaxaci s dětmi či přáteli v příjemné atmosféře.

Našim hostům mimo ubytování a stravy nabízíme také wellness aktivity, máme vlastní aromaterapickou saunu, zajišťujeme masáže (havajská, lávové kameny aj.) přímo v penzionu. Rodiče s dětmi se u nás budou cítit jako v bavlnce. Děti se pobaví na pískovišti nebo na dětském hřišti.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021
9.10.
Běh kolem Hejtmanu 2021

Běh kolem Hejtmanu 2021

Chlum u Třeboně, Jižní Čechy
4.9.
15.10.
Vzhled a Bytí na zámku Dobrohoř

Vzhled a Bytí na zámku Dobrohoř

Staré Město pod Landštejnem, Jižní Čechy
13.6.
26.9.
Jiří Netík – Slyšet ticho

Jiří Netík – Slyšet ticho

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U Dračice Albeř

Penzion U Dračice Albeř

Nová Bystřice, Jižní Čechy
Farma Alpaka

Farma Alpaka

Číměř, Jižní Čechy