Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Motokáry CMK Zličín
Zážitky

Motokáry CMK Zličín

Plně elektrické motokáry, tříúrovňová závodní dráha, funkce boost, zpátečka. Vše naleznete v kryté hale s restaurací a dětským koutkem.
Jedinečná tříúrovňová závodní dráha, po které se můžete prohánět v plně elektrických motokárách. Prostor je krytý halou, což oceníte jak v zimě, tak v létě. Díky absenci odéru z benzinu, zde nevzniká potřeba větrat, takže i v zimě můžete své děti či přátele sledovat z pohodlí vynikající restaurace, která je umístěna přímo u dráhy a také na terase přímo nad dráhou.

Nacházíme se deset minut chůze od stanice metra Zličín. Možnost parkování před halou.
 

Na naší trati se budete prohánět v elektro-motokárách značky RIMO.

  • 30 elektromotokár pro dospělé
  • 10 elektromotokár pro děti cca od 5 let
  • 2 dvojsedačkové elektromotokáry

Caravan Metropol Karting aréna je umístěna v bývalé výrobní hale, která díky svým obřím rozměrům nabízí mimoúrovňové závodění plné adrenalinu. 

Trať je rozdělena do tří časově měřených úseků a celkově dosahuje délky 690 m. Při jízdě narazíte na spoustu zatáček, nadjezdů a techničtějších partií vyžadujících zvýšenou pozornost. Na rovinkách zase můžete sešlápnout pedál na plný plyn. Specialitou je ostře klopená zatáčka o náklonu 30°, která vyžene adrenalin ve vašich žilách na maximum. Nad tratí jsou umístěny světelné LED tabule, které vás informují o průběžném čase jízdy. Systém časomíry navíc zpracuje ve třech dělených úsecích analýzu vaší jízdy, díky kterému vychytáte mouchy a stanete se ještě většími profíky.

Na trati si v jeden okamžik díky její průměrné šířce 6 – 8 metrů může zazávodit až 10 jezdců. Závodí se v netradičních elektro motokárách s různými nastavitelnými módy, jejichž výhodami je zabudovaná zpátečka, větší bezpečnost a komfort oproti běžným motokárám. Nechybí jim však srovnatelná rychlost a klasický zvuk motoru, který je dokreslen speciálním zvukovým efektem.

Tou největší výhodou, inspirovanou vozy Formule 1, je však velmi zajímavé tlačítko boost, které má funkci zrychlení po dobu 5 sekund a můžete ho použít jednou za kolo. Je pouze na vás, jestli ho využijete na předjíždějící manévry, při výjezdu ze zatáčky či v kopci.

O dokonalou kulisu závodění se mohou postarat vaši kamarádi a známí z vyvýšené terasy s restaurací přímo nad tratí, odkud vás mohou nepřetržitě sledovat a povzbuzovat k ještě lepším výkonům.

Metropole na ledě – veřejné zímní kluziště na Zličíně

Veřejné bruslení na Zličíně umístěné vedle Metropole Zličín.
Praha, Praha

Kluziště a Ladovská vesnička na Zličíně

Při pohledu z okna se to sice nezdá, ale Vánoce jsou za dveřmi. Nákupní centrum Metropole Zličín si proto pro své návštěvníky připravilo bohatý vánoční program. Na jeho centrálním náměstí se již rozsvítil vánoční strom, vedle něj vyrostla vesnička jako vystřižená z pohádek Josefa Lady.
Praha 5, Praha

Adventní ladění a víkend zábavy, pohybu i tvoření

Nákupní centrum Metropole Zličín si pro své návštěvníky, a to zejména ty nejmenší, připravilo bohatý vánoční program. Každý adventní víkend se tak všichni milovníci tohoto kouzelného období mohou těšit na rozmanité tematické akce, včetně mikulášské nadílky nebo třeba bruslení na kluzišti.
Praha 5, Praha

Mikulášské radovánky v Řepích

Mikuláš opět přijde do řepské Sokolovny a bude nadělovat...
Praha 17, Praha

Silvestr – Praha Řepy

Silvestr 2023 v Sokolovně Řepy – hraje DJ Jára, tanec, zábava, slosování vstupenek.
Praha 17, Praha

Výroční 25. řepský bál

Výroční 25. řepský bál – chybět nebude bohatá tombola, volba královny a krále plesu, hraje skupiny NEXTBAND.
Praha 17, Praha

Maškarní ples

Maškarní ples v řepské Sokolovně – tentokrát na téma "Divoký západ". Hraje kapela Country vývar, soutěž o nejvtipnější masku, výuka country a indiánského tance, bohatá tombola.
Praha 17, Praha

Betlémy 2023 – Kostel sv. Martina v Řepích

Novodobé figurky betléma neznámého původu věnoval v roce 1992 kostelu P. Wagner. Novodobé sádrové figurky z devadesátých let 20. století byly v roce 2020 nahrazeny za umělecky hodnotné, zhotovené v Itálii.
Praha 17, Praha

Aktivity v okolí

JumpArena Zličín Praha

Obrovský prostor plný atrakcí ke skákání a jumpingu najdete v Praze na Zličíně. Skákat zde mohou děti i dospělí. Nejde jen o klasické trampolíny, ale skákání zde vás určitě bude bavit.
Praha 5, Praha

Pitland

Pitland vám ukáže, že motorky nejsou jen pro nadšené motorkáře.
Praha-Zličín, Praha

JumpPark Zličín

Trampolínový park je vhodná aktivita pro lidi všech věkových kategorií, jak se bavit při cvičení a přitom udělat něco pro své tělo. Nejen trampolíny, ale i nafukovací atrakce a interaktivní stěna na vás již čekají.
Praha 5, Praha

Údolí Motolského potoka

Motolský potok pramení v katastru Praha – Stodůlky a do Vltavy se vlévá u Palackého mostu. Prameniště potoka se nachází nedaleko stanice metra Zličín ve velmi zastavěné komerční a nákupní oblasti.
Praha 5, Praha

Půjčovna Sled Dogs

Vedle lyží a snowboardů se na českých sjezdovkách těší čím dál větší oblibě i sněžné brusle. Zájemce lákají na snadnější ovladatelnost a zábavnost oproti lyžím. Letos je můžete vyzkoušet hned ve 12 půjčovnách po celé ČR nebo zdarma v rámci Sled Dogs Snow tour.
Praha 5, Praha

Best Bowling v OC Zličín

V Best Bowlingu na Vás čeká milá a profesionální obsluha, která se postará o maximální komfort při vaší hře. Dvanáct moderních drah značky AMF na té nejvyšší technické úrovni.
Praha 5, Praha

Best Bowling Centrum na Praze 5

Best Bowling Centrum je jedno z největších bowlingových center s restaurací v Praze a středních Čechách, které nabízí komplexní služby pro amatérské i profesionální hráče. Provozovna se nachází v prvním patře Obchodního centra Metropole v pražské městské části Zličín.
Praha 5, Praha

Rodinný zábavní park Toboga Fantasy v Praze

Toboga Fantasy Praha je jedinečný zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše přes 6000 m² se nachází přes sto atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé. Každá vás zavede do světa fantazie, kde není nic nemožné. Prostě zábava pro celou rodinu za každého počasí!
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Staňkův rukodělný pivovárek Třebonice

Staňkův rukodělný pivovárek, který se vměstnal do prostor čtyřikrát čtyři metry v garáži a části kuchyně, byl založen v březnu 2010 a naleznete ho v Praze – Třebonicích.
Praha, Praha

Kemp Drusus – moderní rodinný kemp v Praze

Moderní rodinný kemp najdete v Praze, asi 10 kilometrů od centra. Nabízí ubytování v penzionu, chatkách, místo pro stany nebo karavany.
Praha 5, Praha

Penzion Hoffmann

Nabízíme pronájem pokojů hotelového typu v rodinném domě v Praze 13 – Stodůlkách, 15 minut metrem od centra.
Praha 13, Praha

Mlýnský domov

Perfektní steaky, grilovaná masa, pizzu z italských surovin, dokonalé tradiční i moderní dezerty.
Jinočany, Středočeský kraj

Dalejka kafe & koloniál

Kavárna, kterou byste neměli minout, chystáte-li se na procházku do Prokopského a/nebo Dalejského údolí.
Praha 13, Praha

Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie

V Gao Denu se vaří moderní vietnamská kuchyně. Zdejší kuchaři dbají na autentickou chuť, používají čerstvé suroviny a nebojí se inovovat.
Praha 5, Praha

Kastrol

Milujete českou? Pak milujete Kastrol! Tam je pod pokličkou vždy nějaká dobrota. Kančí se šípkovou, půlka kachničky, steak ze zvěřiny a na konec povidlové taštičky s cukrem, ořechy, máslem a šlehanou smetanou.
Praha 5, Praha

Ha Long Restaurace Stodůlky

V restauraci Ha Long si můžete vychutnat široký výběr vietnamských, thajských a japonských specialit, které vám představí tradiční asijskou gastronomii. S čerstvými surovinami a velkorysými porcemi vás tato rodinná restaurace s přátelskou atmosférou nadchne.
Praha 5, Praha