!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Mlýnhotel – netradiční rodinná dovolená
Ubytování

Mlýnhotel – netradiční rodinná dovolená

Stylové prostory bývalého vodního mlýna a selského dvora. Netradiční dovolená pro rodiny s dětmi. Příjemné prostředí s bazénem nebo pstruhovým rybníčkem.
Komplex Mlýnhotel nabízí příjemné ubytování v malebné části Vysočiny, která zaručuje klidnou dovolenou. Starobylé stavby (mlýn a statek) dodávají ubytování v Mlýnhotelu jedinečnou atmosféru.

Komplex je rozdělen do dvou částí – ubytovat se můžete v Mlýnhotelu 1, kde najdete stylové, menší, útulné pokoje.  Jsou vybaveny sociálním zařízením (převážně sprchové kouty), televizemi, telefony, možností wifi připojení.  Mlýnhotel 2 má nové pokoje, byly vybudovány v unikátních prostorách bývalého selského dvora. Jsou velmi pěkně zařízeny s televizemi, telefony, možností wifi připojení, některé jsou vybaveny také jednoduchými kuchyňskými koutky. Ve většině koupelen dominují různé typy van nebo sprchové kouty.

V Mlýnhotelu naleznete stylovou restauraci z původní mlýnice a je vyhlášený výtečnou českou kuchyní. Její součástí je také lobby bar a velmi oblíbená je i letní terasa s posezením u pstruhového rybníčku. V letních měsících je zde možnost grilování.

Mlýnhotel nabízí široké možnosti pro děti, je zde pískoviště, houpačka, skluzavka, chatička na hraní vnitřní i venkovní, bazén, nově vybudované dětské brouzdaliště. Služby doplňuje půjčovna kol, bowling s animací, biliard, stoly na ping pong, elektronické šipky, stolní fotbal.

V blízkosti Mlýnhotelu se nachází Telč s pohádkovým zámkem a další památky UNESCO jsou v Třebíči a ve Žďáru nad Sázavou. Zdejší neporušená příroda je křižována trasami pro cyklisty i pro pěší turisty.
Zobrazit více

Provozovatel

Mlýnhotel - Jihlava

Vílanec 37
588 35 Vílanec
Tel.:
+420 567 319 007
Email:
mlynhotel@mlynhot...
WWW:
www.mlynhotel.cz
GPS:
49,333167 15,573639
 
Region:
Vysočina
Oblast:
Vysočina
 

Vstupné

Cena: 600 Kč

Poznámka:1-lůžkový pokoj = 600,-Kč/osoba, 2,3,4-lůžkový pokoj = 500,-Kč/osoba, děti na 3. a 4. lůžku 50% sleva.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Mamma Mia Caffe

Mamma Mia Caffe

Jihlava, Vysočina
Cukrárna Cafe Ignác

Cukrárna Cafe Ignác

Jihlava, Vysočina
Zverimex BistroBar

Zverimex BistroBar

Jihlava, Vysočina