!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Mlýn Pataki v Mukařově

Mlýn Pataki v Mukařově

Gurmánská turistika
Výborné jídlo ve stylové restauraci, relaxace i sport. Prostředí Mlýnu Pataki, zahrnující restauraci, penzion a sportovní zařízení, je určen pro všechny společenské aktivity. Mlýn Pataki uspokojí i náročné návštěvníky svou noblesou, architekturou a vybavením.
Restaurace s penzionem, kde se výborně najíte, odpočinete si jak příjemným nicneděláním v našich útulných pokojích, tak aktivně na tenisovém kurtu, při squashi nebo v bazénu.

Pokud vám vyhládne, naše útulná restaurace s přilehlou zahrádkou vám nabídne řadu vynikajících specialit českých kuchařů, kteří mají světové zkušenosti z vyhlášených mezinárodních restaurací. V létě se nechte přivábit nádherným prostředím letní zahrady, kde můžete ochutnat speciality z nabídky grilovaných pokrmů.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Vyžlovka

Restaurace Vyžlovka

Vyžlovka, Střední Čechy
Hotel Vyžlovka

Hotel Vyžlovka

Vyžlovka, Střední Čechy
Restaurace a penzion U Sapíků Klokočná

Restaurace a penzion U Sapíků Klokočná

Klokočná, Střední Čechy
Hotel Vila Olga Jevany

Hotel Vila Olga Jevany

Jevany, Střední Čechy