Úvod > Co chcete dělat? > Minipivovar Jelínkova vila
Gurmánská turistika

Minipivovar Jelínkova vila

Minipivovar, který je součástí hotelu Jelínkova vila, jsme vystavěli a zprovoznili v průběhu let 2003-2004. Navázali jsme tím na staletou tradici vaření piva ve Velkém Meziříčí, která zanikla v únoru 1949.
Ochutnejte pivo Harrach

Pivo Harrach je pravé české pivo s působivým charakterem, daným přírodním nasycením oxidem uhličitým, jemnou vůní, bohatou pěnivostí a plností neboli chlebnatostí chuti. Navíc obsahuje přírodní vitamín B, zejména v kvasinkách spodního kvašení, jež způsobují lehké zakalení piva. Pivo ze zásady nefiltrujeme, nepasterizujeme a nepřidáváme do něj žádné stabilizátory či jiné nepřírodní látky.

Základní – trvalou – nabídku našeho minipivovaru tvoří světlý a tmavý ležák. Kromě toho najdete na výčepu vždy i jeden až dva z celkem dvanácti pivních speciálů (např. medový speciál, velkomeziříčský speciál nebo kávový ležák).

Prohlédněte si náš minipivovar

Pivním badatelům nabízíme kromě objevování chuti piva Harrach také prohlídku našeho minipivovaru. Během ní se dozvíte, jak a z čeho se pivo vyrábíme, čemu vděčí za svůj charakter a na čem všem záleží, aby správně dozrálo. Povíme vám i něco málo o historii minipivovaru, značky Harrach a Jelínkovy vily.

Provozovatel

Jelínkova vila

Třebíčská 342/10
594 01 Velké Meziříčí
Tel.:
+420 566 502 205
Email:
hotel@jelinkovavi...
Email:
marketa.drdlova@x...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.jelinkovavila.cz
GPS:
49,354736 16,010085
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel U Bílého koníčka

Hotel U Bílého koníčka

Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
Hotel Pod Zámkem

Hotel Pod Zámkem

Velké Meziříčí, Kraj Vysočina