Úvod > Co chcete dělat? > Penzion a restaurace Uko v Bedřichově
Penzion a restaurace Uko v Bedřichově
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Penzion a restaurace Uko v Bedřichově

Penzion UKO se nachází v centru Bedřichova, 500 metrů od lyžařského areálu Bedřichov, a hosté se sem mohou těšit na wellness centrum s krytým i venkovním bazénem, velké hřiště, hřiště na minigolf a bowlingovou hernu.

Komplex tvoří 4 budovy propojené velkou zahradou se zázemím pro grilování. K dispozici je zde také společenská místnost s různými hrami a dobře vybavený kuchyňský kout.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, satelitní TV s plochou obrazovkou a CD přehrávač. K dispozici jsou dětské postýlky a dětské vaničky. V celém penzionu UKO je zdarma dostupné Wi-Fi. Mezi wellness zařízení patří vířivka a finská, bylinková a solná sauna, které můžete v případě rezervace pobytu na 2 a více nocí využívat zdarma.

V restauraci se podávají typické české speciality a jídla mezinárodní kuchyně. UKO Penzion je vzdálený 7 km od vlakového nádraží v Jablonci nad Nisou a 200 metrů od autobusové zastávky. Penzion se stal vítězem v anketě Penzion roku 2017.
 

Minigolf a zábava pro vaše děti

Přijeďte si zahrát unikátní minigolf, který má 13 speciálních drah a je umístěn na střeše restaurace. Minigolf si mohou zahrát i malé děti, i pro ty jsou zde připraveny malé minigolfové hole. Pokud vás již minigolf přestane bavit, můžete si zahrát v restauraci bowling. I zde myslí na ty nejmenší: 1 z drah je specielně upravena tak, že i malé dítě trefí alespoň 1 kuželku. Dráha je mírně šikmá a nemá žádné kanály.

Pro děti je vše připraveno: velké dětské hřiště a spousta jiných atrakcí na zahradě penzionu, zahradní bazén se zastřešením, DVD s pohádkami, hračky, deskové hry, vaničky, nočníčky, přebalovací pulty a postýlky, minigolf na střeše restaurace, dětský bowling, dětský koutek s hračkami, fotbálek a dětské menu v restauraci.

Provozovatel

Penzion a restaurace Uko

Bedřichov 300
468 12 Bedřichov
Tel.:
+420 602 438 579
Tel.:
+420 483 306 057
Email:
info@uko.cz
WWW:
www.uko.cz
GPS:
50,786918 15,152278
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Apartmany 294 v Bedřichově

Penzion Apartmany 294 v Bedřichově

Bedřichov, Liberecký kraj
Chata Ludmila v Bedřichově

Chata Ludmila v Bedřichově

Bedřichov, Liberecký kraj
Horský hotel Jelínek v Bedřichově

Horský hotel Jelínek v Bedřichově

Bedřichov, Liberecký kraj
Stánek Maliník

Stánek Maliník

Bedřichov, Liberecký kraj