!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Mikulovský šenk - restaurace a penzion v Mikulově
Gurmánská turistika

Mikulovský šenk - restaurace a penzion v Mikulově

Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti.

Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti. V letních měsících je nejvíce využíváno posezení ve dvoře pod pergolou a vzrostlým stromem, který příjemně stíní.

Součástí dvoru je rožnírna kde se celoročně připravují grilované pokrmy (pstruh, makrela, vepřové, kuřecí, krůta atd.). Největším lákadlem jsou selátka na rožni. Součástí

Mikulovského šenku je i penzion pro cca 16 lidí. V objektu se nachází pivnice a sklípek který slouží pro posezení malé skupinky osob. V prostorách ubytování můžete samozřejmě využít i společné kuchyňky.

V bývalé Vinárně a salonku jsme instalovaly druhý výčep a připravuje se instalace jukeboxu. V zimních měsících jsou pivnice, sklípek, vinárna a salonek otevřeny. Mikulovský šenk je otevřen celoročně. Uspořádat zde můžete svatby, oslavy, třídní srazy, firemní večírky... atd. Můžete si objednat jak hotová jídla tak grilovaná včetně selat pro určitý počet osob.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Eat Art Gallery

Eat Art Gallery

Mikulov, Jižní Morava
Penzion Pod Vyhlídkou Mikulov

Penzion Pod Vyhlídkou Mikulov

Mikulov, Jižní Morava
Penzion Amici miei v Mikulově

Penzion Amici miei v Mikulově

Mikulov, Jižní Morava