Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace a Městský Hotel Dorinka Hostinné

Restaurace a Městský Hotel Dorinka Hostinné

Gurmánská turistika
Nově zrekonstruovaný Městský Hotel Dorinka se nachází v Hostinném přímo na náměstí. Restaurace, která je součástí hotelu je zaměřena převážně na českou kuchyni.
Restaurace Městského Hotelu Dorinka je zaměřena převážně na českou kuchyni. Velmi oblíbená jsou denní menu a z jídelního lístku minutkových jídel si nepochybně dobře vyberete, z nichž velice žádaný je steak dvou obrů. U baru a barového stolku můžete vychutnat vynikající kávu Segafredo, ochutnat s přáteli ze tří druhů piva nebo dát přednost lákavé nabídce moravských vín. Restaurace je propojena s nekuřáckým salonkem pro 16 osob a pro kuřáky máme vyhrazen Květinový sál o kapacitě 50 - 60 osob.

V přízemí je i Květinový sál o kapacitě cca 50-60 osob, který je vhodný pro pořádání větší akcí, oslav, rautů nebo podnikových večírků, často je využíván pro taneční večery. Internetové připojení je samozřejmostí.

Ubytovat se můžete v rozmanitých pokojích standard (jedno-, dvou- i třílůžkových) a v prostorných rodinných studiích s postýlkami a možností přistýlky. Pro náročnější klienty je doporučováno ubytování pro 2 - 4 osoby ve studiu exklusiv s přípojkou k PC s internetem. Všechny pokoje jsou velmi komfortní s LCD televizemi, se samostatným WC a koupelnou s vanou. Variantou pro větší rodinu nebo pro více osob je pokoj až se 6 lůžky (vlastní koupelna s vanou a samostatné WC). Celková kapacita hotelu byla od jara 2012 renovací apartmánů rozšířena pro ubytování až 54 osob.

Mezi samozřejmé nabídky hotelu patří bezbariérový přístup, úschova zavazadel (lyže, kola apod.), praní a žehlení prádla, pobyty s domácími zvířaty. Parkování je možné přímo v hotelové garáži, v objektu nedaleko hotelu (cca 200 metrů), na blízkém neplaceném parkovišti či přímo na náměstí (o víkendu zdarma).
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020
Mravenčí stezka v Hostinném

Mravenčí stezka v Hostinném

Hostinné, Krkonoše a Podkrkonoší
Kostel Nejsvětější Trojice v Hostinném

Kostel Nejsvětější Trojice v Hostinném

Hostinné, Krkonoše a Podkrkonoší
Františkánský klášter v Hostinném

Františkánský klášter v Hostinném

Hostinné, Krkonoše a Podkrkonoší

Ubytování a restaurace v okolí

Chalupa Purkhybl

Chalupa Purkhybl

Černý Důl, Krkonoše a Podkrkonoší
Treehouse Zvičina

Treehouse Zvičina

Třebihošť, Krkonoše a Podkrkonoší
Relaxace a sportování v kempu Pecka

Relaxace a sportování v kempu Pecka

Pecka, Krkonoše a Podkrkonoší