Úvod > Co chcete dělat? > Merlinův Dětský svět Znojmo - zábavný park na hraničním přechodu Hatě

Merlinův Dětský svět Znojmo - zábavný park na hraničním přechodu Hatě

Zážitky
V Merlinově dětském světě na Znojemsku zažijete spoustu legrace - na zemi, ve vodě, ve vzduchu i pod střechou. Na své si zde přijdou jak děti, tak dospělí. Užít si můžete zábavu na ruském kole, pirátské střelnici, autodrahách i minigolfu.
V Merlinově Dětském světě zažijete spoustu legrace, naleznete zde více než 200 atrakcí – na zemi, ve vodě, ve vzduchu i pod střechou. Garantovaná je zde zábava jak pro menší děti, tak i adrenalin pro starší děti i dospělé. K dispozici je zde také velké lanové centrum.
 
Užijete si autodráhy, skoky lodičkou do vody, ruské kolo, pirátskou loď, pirátskou střelnice, kolotoče, skluzavky, trampolíny, baby´s beach, dětský vláček a mnoho dalších. Nově se můžete pobavit i na minigolfu.

K dispozici jsou také multifunkční prostory kina, kde lze uspořádat narozeninovou oslavu, ale můžete si je také pronajmout pro jiné soukromé účely.
 
Vstup do areálu je zdarma! Platba za atrakce je prostřednictví Merlinových tokenů – žetonů, které je možné zakoupit na místě ve výměnných automatech, jak za české koruny, tak za eura.

Excalibur City – nákupní a zábavní centrum pro celou rodinu, leží na hranicích mezi Českou republikou a Rakouskem, u bývalého hraničního přechodu Hatě nedaleko Znojma.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019