!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Merlin's Camp
Merlin's Camp
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Merlin's Camp

Mobilheimová vesnička Merlin’s Camp se nachází v klidném prostředí na okraji Excalibur City obklopeného přírodou. V docházkové vzdálenosti pár minut naleznete spoustu obchodů, restaurací, kaváren či wellness a salónů krásy.
Merlin’s Camp se nachází v klidném prostředí na okraji nákupního a zábavního centra Excalibur City. Nabízí všem návštěvníkům možnost strávit poklidný pobyt v moderně zařízeném kempu s kapacitou 140 míst k ubytování. Celkem 28 mobilheimů je rozeseto v parčíku plném zeleně, vodních prvků či dětských prolézaček.

Vedle Merlin’s Camp se nachází Jukebox Hotel, Terra Technica – světově největší muzeum hudby a techniky, Merlin’s KinderWelt, restaurace, kasina, nákupní centrum Freeport Fashion Outlet a spoustu dalšího.

Merlin’s Camp je ideálním místem na výlety pro rodiny s dětmi, školy, cestovní skupiny apod. Užijte si pobyt v mobilheimové vesničce s 28 mobilheimy v různých velikostech (4 až maximálně 6 osob). Odtud je to jen krůček k objevování rozsáhlého areálu Excalibur City, anebo k prozkoumání krás Znojemska a příhraniční oblasti Weinviertel.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Merlin's Camp

Chvalovice–Hatě 194
669 02 Znojmo
Tel.:
+420 770 105 013
Email:
info@merlinscamp.com
WWW:
https://www.merli...
WWW:
https://www.merli...
GPS:
48,764810 16,060173
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Jukebox Hotel

Jukebox Hotel

Znojmo, Jižní Morava
Hotel La Port

Hotel La Port

Znojmo, Jižní Morava
Viniční trať Peklo v Šatově

Viniční trať Peklo v Šatově

Šatov, Jižní Morava