Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Marína Týnec nad Labem – rekreační areál vodních sportů
Letní sporty

Marína Týnec nad Labem – rekreační areál vodních sportů

Rekreační areál pro posádky lodí a karavanů v krásném týneckém Polabí. Příroda v Polabí vám nabízí rekreaci a zážitky z přírody lužních lesů i bohaté fauny Polabí. Ubytování Marína Týnec nabízí v mobiheimech, chatkách a karavanech.
Rekreační areál pro posádky lodí a karavanů se nachází na ř. km 933 (dříve 95) na pravém břehu řeky Labe, pod jezem v Týnci n/L, v krásném týneckém Polabí. Nabízí také přístaviště pro kotvení sportovních lodí, ubytování v mobilheimech s vlastní terasou, občerstvení přímo v kempu. Navíc se Marína může pochlubit novými umývárnami s WC vč. septiku pro likvidaci odpadů z WC z lodí a karavanů. Pro spuštění a vytažení lodí do 5 tun na podvozku s traktorem nebo jeřábem, prosím volejte 602 334 352.

Můžete si zde zapůjčit loď i kola nebo také kajutovou loď s kapitánem pro pořádání nejrůznějších oslav, párty a rodinných výletů. Dále sz v Marině lze půjčit kánoe pro plavu po Labi do ústí řeky Doubravy, na překrásná slepá ramena u Záboří a pod Lžovicemi. Zde najdete původní a zachovalé koryto Labe než byl tok regulován v roce 1926. Je možné na kanoi také podniknout plavbu z Mladotic nebo Žehuně po krásné řece Doubravě až do naší Mariny.

Je zde možnost vodních sportů, rybaření, cykloturistiky a houbaření. Příroda u řeky Labe vám nabízí ojedinělé zážitky z pozorování přírody lužních lesů i bohaté fauny Polabí.
 

Ubytování v Maríně

Marina Týnec nad Labem nabízí kempování s výhledem na řeku Labe, na klidném místě a v plně zařízených mobilheimech, chatkách a karavanech. Mimo to je v areálu restaurace s letní terasou a půjčovna motorových člunů. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení.

Mobilheim je kompletně zařízený mobilní domek s terasou, rozměr domku 9 x 3 m, rozvod 220 V, připojen na plyn, vodu i kanalizaci. Jsou zde 4 lůžka v ložnicích a 2 lůžka v obýváku.  Obývací pokoj s nábytkem, stolem a plynovým krbem, 2x ložnice s lůžky – jedna je řešena jako ložnice rodičů se skříňkami a stolečky, druhá jako dětský pokoj. Kuchyňka je kompletně vybavena sporákem, ledničkou a kuchyňskou linkou s digestoří a ohřevem vody. Koupelna je vybavena sprchou s polo vanou a umyvadlem. WC je samostatné mezi ložnicemi.

Ubytovat se můžete i v pěti nově zbudovaných chatkách. Každá z nich je vybavena čtyřmi lůžky.

K dispozici je též několik karavanů, ve kterých se můžete ubytovat. Díky dostatečné rozloze kempu můžete zvolit ubytování ve vlastním stanu či karavanu. Kemp má vlastní komfortní zázemí se sprchami, WC, sportovním areálem a občerstvením.

Provozovatel

Marína Týnec nad Labem

Bělohorská 645
281 26 Týnec nad Labem
Tel.:
+420 602 334 352
Tel.:
+420 602 334 352
Email:
info@marinatynec.cz
WWW:
www.marinatynec.cz
WWW:
https://www.marin...
GPS:
50,038666 15,352274
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Den otevřených dveří Ministerstva zemědělství

V Den české státnosti 28. 9. 2023 bude možné zavítat do prostor neoklasicistní budovy Ministerstva zemědělství na Těšnově navržené architektem Františkem Roithem. Bude možné v rámci komentované prohlídky nahlédnout do prostor bývalého reprezentativního bytu ministra, do jeho současné pracovny.
Praha, Praha

Koně na Kačině 2023

Opět po roce se k nám vrací slavnosti věnované koním. V sobotu 7. října 2023 se představí různá plemena koní, včetně starokladrubských koní a koní Kinských.
Svatý Mikuláš, Středočeský kraj

Řepánkovy slavnosti na Kolínské řepařské drážce

Zveme na Řepánkovy v areálu Kolínské řepařské drážky se budou konatuž po 17. Těšit se můžete na jízdy parními vlaky, kovboje i tradiční řepánky. V prodeji po celý víkend budou tradiční řepánky.
Kolín, Středočeský kraj

Hubertova jízda v Kladrubech nad Labem pro veřejnost

Národní hřebčín Kladruby nad Labem vás zve na tradiční podzimní Hubertovu jízdu, která se uskuteční v sobotu 28. října.
Kladruby nad Labem, Pardubický kraj

Prohlídkový kruh 3TOP – Trojvstupenka do kutnohorských chrámů

V rámci spolupráce s ostatními subjekty v Kutné Hoře je možné zakoupit si společnou vstupenku zahrnující kromě rozšířeného prohlídkového okruhu chrámu sv. Barbory také kostel Všech Svatých s kostnicí a katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele v Sedlci.
Kutná Hora, Středočeský kraj

Závěrečný koncert Pardubické filharmonie na počest života a díla Jana Blažeje Santiniho

Koncert Pardubické filharmonie na počest Jana Blažeje Santiniho Aichla.
Kutná Hora, Středočeský kraj

Zimní království starokladrubských koní

Národní hřebčín Kladruby nad Labem zve 26. a 27. prosince do Kladrub nad Labem a do Slatiňan všechny své příznivce na tradiční vánoční návštěvu starokladrubských koní.
Kladruby nad Labem, Pardubický kraj

Mše za Santiniho

Na tradiční mši v dolní kapli kostela Všech svatých za všechny zemřelé letos obzvláště vzpomeneme na Jana Blažeje Santiniho Aichla, který se do historie nejen sedlecké katedrály, ale i kostnice, zapsal nesmazatelným písmem.
Kutná Hora, Středočeský kraj

Tvrz v Týnci nad Labem

V roce 1463 dal císař Zikmund Týnec nad Labem Vaňkovi z Miletínka. Právě on prý postavil nebo vyzdvihl v Týnci tvrz. Z tvrze se dodnes dochoval především kamenný gotický dvoupatrový palác.
Týnec nad Labem, Středočeský kraj

Půjčovna kajutových lodí Týnec nad Labem

Kroměřížská plavební půjčuje kvalitně vybavenou loď na Labi a Vltavě. V lodi najdete kuchyni, WC, tekoucí vodu i topení. Plavební turnus je vždy celý týden, ve vyjímečných případech v květnu víkend nebo minitýden (3 dny).
Týnec nad Labem, Středočeský kraj

Kostel sv. Prokopa v Záboří nad Labem

Kostel sv. Prokopa je původně románský kostel. Jeho západní portál patří k nejvýznamnějším románským sochařským a stavebním památkám u nás.
Záboří nad Labem, Středočeský kraj

Duny u Sváravy

Přírodní rezervace Duny u Sváravy se nachází asi 1 km severozápadně od obce Labské Chrčice, na hranici Pardubického a Středočeského kraje. Jedná se o jeden z nejdokonaleji zachovaných přesypů v Polabí, který vznikl během pozdního glaciálu vyvátím materiálu z říčních sedimentů.
Labské Chrčice, Pardubický kraj

Ringelland – místo, kde mají rádi exotická zvířata

V areálu statku na kraji Habrkovic u Týnce nad Labem se usadil cvičitel Ivan Ringel se svou rodinou, která představuje špičku v drezuře hlavně kočkovitých šelem. Svůj život zasvětila rodina zvířatům a pořídila si tak trochu neobvyklé domácí mazlíčky...
Kutná Hora, Středočeský kraj

Konírna na zámku Kačina

Interaktivní expozice představuje chod zámecké konírny a její fungování za časů šlechtického rodu Chotků. Zažijete zde jedinečný výlet do historie a navíc na vlastní oči spatříte historického osminásobného dostihového šampiona, plnokrevného hřebce Gradiva!
Svatý Mikuláš, Středočeský kraj

Naučná stezka Ze života hmyzu na Kačině

Naučná stezka Ze života hmyzu hravou formou přiblížuje malým i dospělým návštěvníkům ohrožené druhy hmyzu, které v parku žijí. Kačinský park je vyhlášen jako přírodní památka a je součástí Natury 2000, soustavy chráněných území evropského významu.
Kutná Hora, Středočeský kraj

Areál Vigvam v Němčicích u Kolína

Víceúčelový areál Vigvam se nachází nedaleko Prahy, na samém okraji Němčic u Kolína. Je situován s výhledem do přírody, obklopen loukami a lesem. Vyrazit sem můžete za zábavou, gurmánskými zážitky a také za neotřelým ubytováním jak ve vigvamu, tak také v kupé nočních vagonů.
Němčice, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Sporthotel Relax

Sporthotel Relax se nachází v klidném prostředí Polabské nížiny, nedaleko od města Kolín.
Veletov, Středočeský kraj

Kolo Bistro v Polabí

Rodinné Kolo Bistro uvítá všechny cyklisty (a nejen je) na cestách Polabím nedaleko Kutné Hory, zámku Kačiny, Chvaletic nebo Týnce nad Labem. Nabízí příjemný prostor, velkou zahrádku, dobré pivo a chutné občerstvení z toho nejlepšího, co mají majitelé sami rádi.
Kobylnice, Středočeský kraj

Vinařství Konárovice

V roce 2018 se dva kamarádi a milovníci dobrého vína, Jirka s Ondrou dohodli, že by bylo dobré něco udělat se zanedbaným vinohradem v obci Konárovice, který byl již několik let opuštěný. Zasadili se tak o znovuvzkříšení vinařské trati Zadní zájezd spadající do Mělnické vinařské podoblasti.
Konárovice, Středočeský kraj

Noc na Kačině – apartmány kočárovna

Celoroční ubytování s neopakovatelnou atmosférou v nově zrekonstruovaných apartmánech v bývalé kočárovně. Ideální místo pro rodiny a vášnivé cyklisty.
Svatý Mikuláš, Středočeský kraj

Pivovar Holanďan v Hlízově

Pivovar obnovill Holanďan Bob Best do Čech, který sem přesídlil svou úspěšnou firmu. Navázal na hraběte Jana Rudolfa Chotka, který v roce 1791 založil u zámku pivovar a vínopalnu.  Díky Bobově nadšení pro výrobu kvalitního řemeslného piva, můžete ochutnat pivo Holanďan s českou tradicí.  
Hlízov, Středočeský kraj

Restaurace Na Pašince

Na okraji Kutné Hory se nachází restaurace Na Pašince, kterou rodina Kopeckých provozuje zhruba třicet let. Budova, kde se restaurace nachází, má však staletou tradici v pohostinství.
Kutná Hora, Středočeský kraj

Vinařství Hanuš na Kaňku

V rodinném vinařství Hanuš vyrábí vína s důrazem na harmonii v chuti a vůni. Vína jsou plná a aromatická, a přesto si zachovávají charakteristickou lehkost a svěžest. Vinohrady mají z jižní i severní strany kopce Sukov na Kaňku.
Kutná Hora, Středočeský kraj

Hotel Muzeum Lega v Kutné Hoře

Muzeum Lega v Kutné Hoře nabízí mimo krásné expozice také pěkné ubytování. Tříhvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a pokojovou službu.
Kutná Hora, Středočeský kraj