Úvod > Co chcete dělat? > Marina Kemp Valtířov u Ústí nad Labem
Ubytování

Marina Kemp Valtířov u Ústí nad Labem

Rekreační areál se nachází na břehu řeky Labě, v prostorách bývalých Českých loděnic. Nejdete nás v příjemné vesničce Valtířov v obci Velké Březno u Ústí nad Labem a nedaleko od města Děčín.
Areál bývalé loděnice je ideální pro rodinné dovolené, rybáře, cyklisty, turisty i vodáky a rekreační plavidla. Dostanete se sem i po vodě a je možné zde zakotvit. Na své si přijdou skupiny mladých lidí, kteří se chtějí bavit i ti, kteří raději jedou za klidem a odpočinkem.

Ubytovat se můžete v pohodlně zařízených chatkách, přijet vlastními obytnými vozy/karavany, nebo máte možnost si tu postavit stan. Karavany a obytná auta budou mít možnost parkovat v klidové zóně, která je situována dál od centra zábavy (kemp, dětské hřiště, bistro) ale i bezprostředně u něj.

Celý areál se teprve utváří, připravují se sportoviště, restaurace, penzion s wellness a další možnosti, které by měly fungovat v sezóně 2022. Do budoucna se počítá s vybudováním přístaviště i čerpací stanicí pro menší lodě.
 

Z historie loděnice ve Valtířově

Lodě se zde vyráběly od roku 1881 do roku 2010, kdy České loděnice spustily na vodu obří chemický tanker dlouhý 125 metrů. Poté areál krátce vlastnila česko-nizozemská společnost Czech Maritime Projects. Další vlastník, firma Kovodemont, už jen v roce 2015 z areálu odvezl veškerý kovový materiál do šrotu.
 

Provozovatel

Marina Kemp Valtířov

Valtířov 196
400 02 Velké Březno
Tel.:
+420 728 568 991
Email:
info@marinakempva...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
marinakempvaltiro...
GPS:
50,674880 14,123771
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kolocafé

Kolocafé

Ústí nad Labem-Střekov, Ústecký kraj
Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem

Pivovar Hotel Na Rychtě v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Krušnohorská pivní stezka

Krušnohorská pivní stezka

Ústí nad Labem, Ústecký kraj