!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lyžařský areál Klínek Předklášteří
Zimní sporty

Lyžařský areál Klínek Předklášteří

Lyžařské středisko se nachází 25 km severozápadně od Brna a leží v nadmořské výšce 396 m.n.m. V areálu, který je vhodný zejména pro začínající lyžaře, najdete tři sjezdovky.
Lyžařské středisko se nachází 25 km severozápadně od Brna, směr Tišnov, Nové Město na Moravě. Svah leží v nadmořské výšce 299 m.n.m. až 396 m.n.m. Svah je orientován severně a nacházejí se na něm tři sjezdovky, znichž jedna je i uměle zasněžována a osvětlena. Jsou obsluhovány jedním vlekem s přepravní kapacitou 550 osob za hodinu.

K dispozici je vlek Tatrapoma o délce 500 m, převýšení 100 m a přepravní kapacitě 550 osob za hodinu.  Další vlek slouží lyžařské a snowboardové škole, je lanový a měří 80 m. U dolní stanice vleku je klubovna s občerstvením. Parkovat lze v obci, na svah pak musíte pěšky cca 200 m. Po příjezdu do obce vás na parkoviště ski areálu navedou informační směrovky obecního značení.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Tišnovská rychta

Tišnovská rychta

Tišnov, Jižní Morava
Pivovar Tišnov

Pivovar Tišnov

Tišnov, Jižní Morava
Pivovar Grado v Tišnově

Pivovar Grado v Tišnově

Tišnov, Jižní Morava