!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lyžařská a snowboardová škola Železná Ruda
Lyžařská a snowboardová škola Železná Ruda
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zimní sporty

Lyžařská a snowboardová škola Železná Ruda

Lyžařská škola JPK patří mezi největší subjekty v oblasti výuky lyžování a půjčování sportovních potřeb v ČR. Tyto služby poskytujeme již od roku 1991. Všichni naši instruktoři jsou školeni podle rakouské metodiky s garancí APUL - Asociace profesionálních učitelů lyžování.
Zaručujeme individuální přístup instruktora ke klientům, což vede k rychlému zdokonalování lyžařských dovedností. Děti se učí lyžovat zábavnou metodou v dětské školičce s figurkami, lanovým vlekem a dalšími učebními pomůckami. Půjčujeme lyže, snowboardy a běžecké lyže i pro nejmenší, hole, obuv, helmy, saně a v letní sezóně horská kola. Provádíme servis lyží a snowboardů. Při využití služeb získáte slevu u našich partnerů.

Výuka ve skupině probíhá denně ve výše uvedených časech. Nabízíme jednotlivé lekce v délce 1h 45min nebo cenově zvýhodněné dvě spojené lekce. Skupina je tvořena čtyřmi až deseti osobami. Doporučujeme týdenní výukový program se začátkem v neděli nebo v pondělí. Privátní výuka trvá 1h 45min a probíhá denně ve výše uvedený čas. Výuka probíhá maximálně se třemi osobami.

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Akce v okolí

28.3.
6.6.
Jiří Hampl: Fotografie a objekty

Jiří Hampl: Fotografie a objekty

Janovice nad Úhlavou, Šumava