Úvod > Co chcete dělat? > Liščí bouda FoxHut – glamping v Českém středohoří
Ubytování

Liščí bouda FoxHut – glamping v Českém středohoří

Liščí bouda FoxHut v sobě spojuje krásný design, absolutní soukromí a relax v přírodě. Nachází se v nádherné přírodě Českého středohoří, poblíž obce Sebuzín. Mobilní domek je absolutně šetrný k přírodě kolem sebe. Je schopný žít sám se sebou bez nutnosti napojení na sítě.
FoxHut je projekt zaměřený v první řadě na váš ničím nerušený odpočinek a detox od dnešní zrychlené doby. Je to místo, kde se spojuje moderní design, absolutní soukromí a relax v přírodě.

Designový mobilní domek FoxHut „V pastvinách“ je navíc obklopen nádhernou přírodou Českého středohoří, který je šetrný k přírodě kolem sebe. FoxHut je schopný žít sám se sebou bez nutnosti napojení na sítě. Jeho kapacita je maximálně 4 osoby.

Najdete zde kompletně vybavenou kuchyň s lednicí, plynovým sporákem, varnou konvicí a nádobím. Dále jsou tu kamna na dřevo, skládací stůl, židle, ložní prádlo, ručníky, župany. Nechybí ani mycí prostředky a toaletní papír. Venku najdete koupací sud, box na dřevo, terasu i stojan na kola s plachtou.

Jedná se tak trochu o utajené místo – přesnou polohu vám sdělí provozovatel až po rezervaci před příjezdem.