Úvod > Co chcete dělat? > Lipno pro ženy - víkendové akce pro maminky a jejich děti

Lipno pro ženy - víkendové akce pro maminky a jejich děti

Zážitky
Lipno pro ženy přináší celoroční hlídání dětí od třech měsíců věku v obci Lipno nad Vltavou a víkendové akce pro maminky a jejich děti, aktivní víkendy s TRX, zumba, bosu, jumping, wellness, kolo, brusle, paddleboard, jachting, cvičení s kočárkem a program Maxík pro předškolní děti.
Dámy, co chvíli neposedí
Jste ženou, která si potřebuje odpočinout a „vyčistit si hlavu“ od každodenních starostí? Máte nejraději aktivní odpočinek a chcete poznat krásu lipenského jezera a jeho okolí? Chcete si užít svůj volný čas s kamarádkou či poznat nové přátele? A ráda si při tom zapotíte triko a namůžete svalstvo? Přijeďte si vyzkoušet paddleboard, dračí loď, kolečkové brusle a nordic walking. Poznejte okolí lipenského jezera ze sedla kola, z paluby plachetnice nebo se rozhlédněte do okolí ze Stezky v korunách stromů! Všechno sportovní vybavení vám bude k dispozici a nezapomněli jsme ani na odpočinek ve wellness.

Dámy, co mají rády pohodu
Chcete si užít pohodový víkend s partičkou kamarádek nebo raději sama? Máte chuť utéct daleko od lidí do krásné šumavské přírody? Připravili jsme pro vás víkend plný pohody a poznání. Zrelaxujte své tělo ve wellness s výhledem na lipenské jezero a nechte si poradit od vlasové stylistky. Poznejte atraktivní okolí Lipenska na kole či elektrokole a projděte se po stezce v korunách stromů. Víkend s TRX/jumping Vezměte kamarádku a přijeďte si s námi zacvičit! Čeká vás víkend plný cvičení s trenérkou Kateřinou Hoborovou. Skočte si s námi na trampolínce jumping a potrapte své svalstvo na závěsném posilovacím systému TRX. Nezapomněli jsme ani na relaxaci v podobě wellness.

Maminky, děti a Maxík
Jste rodičem školáka, kterému se ve škole příliš nedaří? Má problémy se psaním, čtením či počítáním? Nebo se vaše dítě do školy teprve chystá a Vy si nejste jisti, zda je na školu již připravené? Tak právě pro vás jsme připravili s lektorkou Irenou Prokopovou víkendové soustředění, které by vám mohlo pomoci vyřešit váš problém či nejistotu. Stimulační program „Maxík“ (akreditováno MŠMT ČR – č.j. 32 809/2010-25-778) je určený pro předškoláky, děti s odloženou školní docházkou i pro děti s potížemi učení v 1. a 2. ročníku základní školy. Přijeďte do příjemného a klidného prostředí a vyzkoušejte si se zkušenou lektorkou nové činnosti, které naučí vaše dítě lépe se soustředit na práci, komunikovat, poslouchat a těšit se na školu.

Maminky, děti a jóga

Dětská jógaRáda cvičíte jógu a přejete si, aby si k tomuto způsobu cvičení našlo cestu i vaše dítě? Přijeďte společně na Lipno a přesvědčte se o tom, že dětská jóga může být pro děti nejen velmi prospěšná, ale i zábavná. Jóga je pro děti velmi přirozená. Stačí si všimnout, kolik pozic dělají, aniž by tušily, že se jedná o jógu. Stačí tedy respektovat dětskou přirozenost a začít s nimi jógu hrát! Jóga s dětmi má však svá pravidla, které vám představí zakladatelka české asociace dětské jógy Olga Tajovská.

S kočárkem v pohybu - Podzim na Lipně
Jste maminkou, která ještě vozí své děťátko v kočárku? Ráda se podíváte do místa, kde budete s miminkem a kočárkem vítaným hostem? Lipno nad Vlatvou je pro děti rájem nabízejícím jedenáct venkovních dětských hřišť i dětské koutky. Pojeďte s námi s kočárkem a na bruslích do Frymburku do cukrárny. Zdolejte s námi vrchol Kramolína a dostaňte se tak s kočárkem až do korun stromů. Zacvičme si společně s dětmi a s kočárkem na břehu lipenského jezera.

Sportovní víkend s jachtingem - Jachting na Lipně
Jste rodina, která má ráda vodu a vodní sporty? A je vaším snem brázdit hladiny nejen českých přehrad a jezer? Jachting je sport pro celou rodinu, který si užijí tatínkové, maminky i Ti nejmladší členové rodiny. Spojte pobyt na břehu lipenského jezera se získáním jachtařských zkušeností. Škola jachtingu "ProYachting Lipno" předního českého jachtaře Jana Myslíka vás seznámí se základními znalostmi spojenými s technikou jízdy na plachetnici. Získáte základní představu o terminologii, principech a požadavcích spojených s jízdou na plachetnici.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Apartmán Lipno v obci Loučovice

Apartmán Lipno v obci Loučovice

Loučovice, Jižní Čechy